<<<1 - 11 з 2432>>>


27 Березня 2017 16:35До відома

Смачний та корисний березовий сік.

Ось і прийшов той час, коли берези прокинулися і стали гнати по своєму стовбуру березовий сік, який є джерелом корисних для організму речовин. Для багатьох жителів нашої області стало доброю традицією заготовляти в цей весняний період бочечку березового соку.

Дуже багато людей у ранній весняний період вживають березовий сік, але не всі з них знають про корисні властивості цього напою. До складу березового соку входить безліч важливих мікроелементів, серед яких кальцій, залізо, глюкоза, дубильні речовини й органічні кислоти. У весняний період, коли наш організм ослаблений довгою зимою, чудовий напій допоможе впоратися з авітамінозом, весняною депресією, повернути організму силу і бадьорість, зміцнити імунну систему. Березовий сік можна застосовувати для лікування, догляду за шкірою і волоссям. Прозорий солодкуватий

24 Березня 2017 16:54До уваги

До уваги суб’єктів Е-декларування!

З 1 січня 2017 року розпочався другий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, який триватиме до 1 квітня цього року.

За попередніми підрахунками експертів Національного агентства з питань запобігання корупції, кількість суб’єктів декларування збільшиться до одного мільйона осіб. У зв’язку з цим зросла і кількість звернень до Національного агентства за методологічною та роз’яснювальною допомогою.

24 Березня 2017 10:54Новини

75-та річниця спалення села Єліне

Наслідки Другої світової війни жахливі і досі лунають відлунням в нашому житті. Загибелі мільйонів солдат на фронтах, втрати учасників партизанського руху, підірване здоров’я, зруйновані людські долі… Акції фізичного знищення населення цілих сіл і селищ набули просто катастрофічних масштабів.

Не стала виключенням і Чернігівщина, яка понад два роки перебувала у фашистській окупації. Дослідниками встановлено, що понад 60 сіл і селищ нашої області постраждали саме від жорстокості карателів, а значна частина з них була спалена повністю.

Прикладом найстрашнішого нацистського злочину можна назвати повне знищення міста Корюківка та знищення близько 7 тисяч його населення.

Не оминула страшна доля каральних операцій і наш край. Серед населених пунктів Сновщини, що постраждали від нацистської окупації, зазнали руйнувань

24 Березня 2017 09:48Новини

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ.

Сухопутні війська, Військово-морські Сили, Повітряні війська.

1. Можливість вибору місця проходження військової служби та посади.

2. Заробітна платня від 7000 грн/міс до 12000 грн/міс

3. Робочий день з 9 до 18 або з 8 до 17 та 4 добові наряди (вахти) на місяць після яких надаються вихідні.

4. Можливість брати участь у миротворчому контингенті НАТО за кордоном. Зарплатня 1000-1200 євро.

5. Безкоштовне 4 разове харчування Безкоштовне проживання у гуртожитках.

6. Соціальний пакет (мед. обслуговування, пільги, можливість безкоштовного навчання та здобуття спеціальності).

7. Вимоги до кандидатів: Вік 18-40 років. Здоровий, придатний до військової служби (призовник або військовозобов’язаний). Відсутність судимості, психіатричного та наркологічного обліку.

8. Військовослужбовцям надається 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирної

22 Березня 2017 14:52Новини

Вперед на Олімп

21 березня в район прибули представники Чернігівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділення НОК України у Чернігівській області, які провели кілька заходів для школярів району. В ЗОШ І-ІІІ ст. №1 для учнів 6 класу стипендіатка обласного відділення НОК провела олімпійський урок, завершенням якого був брейн-ринг. Діти відповідали на питання із історії розвитку олімпійського руху. Всі учасники олімпійського уроку отримали невеликі подарунки від відділення НОК в Чернігівській області.

Наступним етапом олімпійського дня був спортивно-масовий захід «Вперед на Олімп», який проводився в приміщенні ДЮСШ. З вітальним словом до учасників змагань та присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації В.М.Карпенко, директор Чернігівського ОЦФЗН І.Ю.Ліфар та стипендіатка обласного відділення НОК О.О.Шелкова, які побажали

22 Березня 2017 14:48Новини

Громадськості до всього небайдуже

Минулорічну частину «Плану заходів щодо реалізації в області Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні у 2016—2017 роках» виконано. Про це на черговому засіданні Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при Чернігівській облдержадміністрації повідомив директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Андрій Подорван.

21 Березня 2017 10:37Новини

Чернігівщина долучається до Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Цьогоріч уже вп’яте в країні стартує спартакіада серед потерпілих на виробництві осіб. Організатором спортивних змагань для «сильних духом» традиційно виступив Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.

Мета заходу – залучення людей, які зазнали профзахворювань та фізичних ушкоджень на виробництві, до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, розвиток їх самодостатності, а також укріплення віри у власні сили.

Відбірні змагання серед потерпілих у ході робочих процесів жителів Чернігівщини заплановані на 20 квітня. Захід відбудеться на базі дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту в місті Чернігові (вул. Малиновського, 59). Його учасники боротимуться за перемогу в шести видах спорту – з армспорту, бомбаскету, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів.

Управління виконавчої дирекції Фонду в області запрошує всіх бажаючих інвалідів праці Чернігівщини взяти участь у відбірному

21 Березня 2017 08:44Оголошення

Всеукраїнська премія «Диво-Дитина»

Премія «Диво-Дитина» - всеукраїнська дитяча премія, яка вручається щорічно з 2008 року найбільш обдарованим і талановитим дітям.

Номінації Премії:

- Найрозумніша дитина

- Найспортивніша дитина

- Найтворча дитина

- Найдивовижніша дитина

- Найгероїчніша дитина

Премія «Диво-Дитина» проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, Київської міської державної

20 Березня 2017 15:56Новини

Оголошення про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець " у 2017 році

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець"

Щорська районна державна адміністрація проводить І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році серед державних службовців – керівників і спеціалістів апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Прийом документів від державних службовців, які виявили бажання взяти участь у І турі конкурсу відбувається з 20 по 25 березня 2017 року.

За детальнішою інформацією звертатися у відділу управління персоналом апарату районної державної адміністрації, тел. 2-13-75.

Відділ управління персоналом апарату районної державної адміністрації

ЗАВДАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ І ТУРУ ЩОРІЧНОГО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

20 Березня 2017 15:16Подія

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив у Сновську перший районний фестиваль дитячих талантів «Обдаровані діти Сновщини»

19 березня у Сновському районному будинку культури стартував перший районний фестиваль дитячих талантів «Обдаровані діти Сновщини», ініційований і підтриманий очільником представницької влади Чернігівщини Ігорем Вдовенком.

Звертаючись до учасників, організаторів, глядацької аудиторії при відкритті фестивалю, він, зокрема, зазначив: - Мені дуже приємно відкривати сьогодні перший районний фестиваль дитячих талантів «Обдаровані діти Сновщини».

20 Березня 2017 12:26Новини

Зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини

18 березня на базі Щорського Вищого професійного училища лісового господарства відбулась зустріч громадських активістів півночі Чернігівщини, основним завданням якого є навчити громадських активістів, як правильно залучати кошти європейських донорів на розвиток власних громад, спілкування та обмін досвідом. Організатором заходу стала Корюківська молодіжна громадська організація «Альтернатива» яку очолює помічник Народного депутата України Анатолія Євлахова Володимир Онищук.

Участь у заході взяли представники Сновщини, а саме: райдержадміністрації, централізованої бібліотечної системи, музичної школи, голова та члени Громадської ради при райдержадміністрації, керівники громадської організації «Аратта», студія «Веселка» та найактивніші мешканці нашого краю.

Під час спілкування учасники зустрічі брали активну участь в обговоренні проблем громади, розробці грантових проектів в умовах децентралізації, дізнавались про фонди та умови фінансування проектних заявок, бачили реальні приклади отримання грантів на розвиток.

<<<1 - 11 з 2432>>>