<<<1 - 11 з 2510>>>


28 Червня 2017 12:43Вітання

Дорогі українці!

Щиро вітаю вас з одним із найголовніших свят нашої держави – Днем Конституції України.

Конституція увійшла в суспільне життя як оберіг державності та демократії. Прийняття Основного закону України закріпило волю та прагнення Українського народу жити в вільній та незалежній державі.

Нині Україна переживає нелегкі часи. Знову її доньки і сини стають на захист своєї Батьківщини, її цілісності та самостійності. Проте, я вірю, що обраний нами шлях розвитку сучасної, демократичної, європейської держави буде захищений. Вся європейська спільнота підтримує нас. І одним із підтверджень цього є досягнення безвізового режиму для України.

Дорогі українці, не спиняймося на досягнутому, йдімо вперед до нового майбутнього. Час змін ніколи не буває легким. Та зберігши єдність і віру у свої дії, ми зможемо подолати будь-які перепони на цьому шляху.

Сьогодні, з нагоди державного свята – 21-ї річниці Конституції України, бажаю всім перш за все міцного здоров’я і безмежного щастя. Нехай в ваших серцях ніколи не згасне віра та любов, а в домівках завжди панує добробут, мир та злагода.

27 Червня 2017 12:04Новини

«Живи моя, держава!»

Саме під такою назвою, напередодні одного з найголовніших свят України – Дня Конституції України в м. Сновськ відбулось урочисте зібрання.

Під час урочистої частини заходу з вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко та міський голова Олександр Медведьов.

- Без огляду на політичні та релігійні переконання, будьте єдиними у бажанні жити, творити та працювати для благополуччя та добробуту нашого краю. Особливо важливим є те, щоб всі ми вірили у народну мудрість та у власні сили. І ми, як ніхто інші, відповідальні перед власною совістю, перед своїми дітьми, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, - зазначив у своєму виступі Володимир Миколайович.

По завершенню офіційної частини за сумлінну працю, вагомий внесок у розбудову незалежної, демократичної держави, активну участь у громадському житті району та з нагоди Дня Конституції України, Грамотою райдержадміністрації

26 Червня 2017 15:39Новини

23 червня в залі засідань райдержадміністрації відбулось урочисте зібрання з нагоди професійного свята – Дня державної служби України.

З вітальним словом перед присутніми виступив голова райдержадміністрації. Валерій Радібеда подякував всім за роботу, відмітив важливу значимість держслужбовців в нинішніх умовах, адже праця державного службовця є надзвичайно важливою у діалозі з владою, подякував всім за втілення в життя проектів спрямованих на розвиток району, участь у обласних змаганнях, конкурсах та побажав мудрості дій, виваженості і принциповості у прийнятті рішень, міцного здоров’я, благополуччя в родинах, і звичайно мирного неба над Українською землею.

До привітань державних службовців Сновщини долучились міський голова Олександр Медведьов, голова районної ради Ніна Кухаренко та голова районної профспілки працівників державних установ Володимир Карпенко.

Окрім теплих слів привітань, за зразкове виконання службових

23 Червня 2017 08:25Вітання

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем державної служби України.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави є дуже відповідальна справа, від якої залежить успіх економічних та соціальних перетворень у нашій країні, благополуччя людей, їх відношення до влади.

З нагоди професійного свята висловлюю найщиріші слова подяки всім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Сновського району.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та за зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Нині Україна знаходиться на шляху значних змін. Саме від кожного держслужбовця, його професіоналізму, завзяття та практичного досвіду, залежить діалог між владою та народом, становлення України як європейської, демократичної, правової держави.

Щиро бажаю всім міцного здоров’я, добра та щастя, витримки і терпіння необхідних у нашій роботі, невичерпної

22 Червня 2017 16:54Новини

Заходи до Дня Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня голова райдержадміністрації Валерій Радібеда взяв участь в зібранні з нагоди відзначення в Україні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Серед учасників заходу були присутні міський голова Олександр Медведьов, їх заступники та секретар міської ради Наталія Самойлова, представники структурних підрозділів райдержадміністрації та міської ради, районної ветеранської організації на чолі з керівником Людмилою Кравець, районний військовий комісар Ігор Батюк та мешканці Сновщини.

Під час зібрання присутні поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим воїнам в роки Другої світової війни в міському парку та вшанували світлу пам'ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

Цього ж дня було обмежено проведення розважальних заходів в районних закладах культури, приспущені Державні Прапори України із чорними стрічками на будівлях адміністративних установ, організацій, підприємств.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

22 Червня 2017 16:48Новини

Підтримка сімей в складних життєвих ситуаціях.

21 червня заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко спільно з начальником служби у справах дітей Світланою Лихошерст та завідувачем сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Наталією Смоляк відвідали родину Романа Фесюна із с. Рогізки, який цього року представляв наш край на Всеукраїнській премії «Диво-дитина – 2017».

Під час свого перебування представники райдержадміністрації поспілкувались з батьками та підростаючим поколінням родини, а також в.о. старости Тамарою Семенок щодо питань, що наразі потребують вирішення.

Окрім того, гості вручили дітям солодкі подарунки та велосипед, придбаний для Романа як лауреата Всеукраїнської премії.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

22 Червня 2017 15:20Новини

Аграрії Сновського району поновили знання з електробезпеки

За організаційного сприяння відділу агропромислового розвитку Щорської райдержадміністрації 20 червня поточного року проведено планове навчання керівників та спеціалістів агроформувань району відповідальних за електрогосподарство, електриків та електротехнологічних працівників з електробезпеки.

Навчання проведено державним підприємством „Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці”.

За інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

21 Червня 2017 15:24Новини

Чернігівщина — третя в рейтингу областей за формуванням ОТГ

Хмельницька, Житомирська, Чернігівська, Запорізька та Дніпропетровська області — п’ятірка лідерів у рейтингу областей за формуванням спроможних територіальних громад. Про це стало відомо сьогодні, 20 червня, в ході координаційної зустрічі «Реформа місцевого самоврядування та децентралізації влади в Україні: успіхи та перспективи» за участі Віце-прем’єр-міністра — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

21 Червня 2017 08:36Новини

П’ять запитань про пенсійну реформу

Днями Національна Рада реформ при Президенті України схвалила урядовий проект пенсійної реформи. Реформа передбачає проведення осучаснення пенсій і скасування податку на пенсії для працюючих пенсіонерів вже з 1 жовтня цього року, збереження пенсійного віку і встановлення однакових для всіх правил призначення пенсій.

19 Червня 2017 16:36Подія

XVIІ обласна літня Спартакіада: змагання найспортивніших держслужбовців Чернігівщини

16 червня збірна команда Сновського району взяла участь в XVIІ обласній літній Спартакіаді державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування. Урочистою частиною заходу був парад спортивних команд з 22 районів Чернігівської області та щирі привітання обласного керівництва.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Наталія Романова урочисто відкрила спортивний захід, привітала учасників та побажала всім перемоги:

– На сьогоднішніх змаганнях представлені майже всі райони Чернігівщини. Це яскраво свідчить: наша область спортивна. Дуже приємно, що майже всі команди очолюють голови райдержадміністрацій. Адже ми завжди власним прикладом повинні показувати, що спорт – це здоров’я, і до нього варто залучатися в будь-якому віці. Бажаю всім показати гарні результати, а кращі нехай переможуть!

Змагання проводились з шести видів спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки і перетягування канату.

За результатами змагань у загальному заліку, перше

18 Червня 2017 15:06Новини

Привітали медичних працівників Сновщини

18 червня – професійне свято працівників галузі охорони здоров’я України – День медичного працівника.

Напередодні свята, 16 червня в приміщенні районного будинку культури відбулися урочисті заходи до Дня медичного працівника, де був присутній майже весь медичний колектив району та ветерани медичної галузі.

Святкування розпочалося із привітання до колег головного лікаря Сновської центральної районної лікарні Миколи Куценка, який висловив слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров’я.

До привітань долучилися голова районної ради Ніна Кухаренко, секретар міської ради Наталія Самойлова, які зазначили, що влада району одним із головних завдань вважає підтримку галузі охорони здоров’я, підвищення статусу медичного працівника та побажали присутнім шани та вдячності від пацієнтів, міцного здоров’я та реалізації усіх планів і задумів.

Теплі вітання лунали від в. о. головного лікаря центру

<<<1 - 11 з 2510>>>