<<<1 - 11 з 2657>>>


14 Листопада 2017 15:18Ювілей

90-річний ювілей відзначив житель с.Кучинівка

14 листопада свій 90-річний ювілей відсвяткував ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій та шанований житель села Кучинівка, Сновського району – Михайло Іванович Воробей.

Привітати ювіляра, висловити слова шани та найщиріші побажання завітали голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Запорожець.

Валерій Васильович

13 Листопада 2017 16:01Новини

Нарада щодо розв'язання актуальних питань соціально-економічного життя району

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Радібеди в понеділок, 13 листопада 2017 року, відбулася щотижнева нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олесі Гориченко та голови районної ради Ніни Кухаренко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на наступний.

На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, сільського та житлово-комунального господарств, а також фінансування. Зокрема, йшлося про процес, що триває у зв’язку з ліквідацією відділів освіти, культури та туризму районної державної адміністрації. Також щодо виконаних

10 Листопада 2017 16:53Подія

Нарада в обласній державній адміністрації

2 листопада 2017 року в облдержадміністрації відбулась нарада під головуванням голови обласної державної адміністрації Куліча В.П. за участю народного депутата Кодоли О.М., представників Мінрегіону та Державної архітектурно-будівельної інспекції України, де розглядались питання щодо чинних норм в містобудівному законодавстві України та реалізації в районах ефективних механізмів для інвестиційної привабливості в будівельній галузі.

Також розглядалось питання щодо дії наказу Міністерства розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №79 від 24 квітня

10 Листопада 2017 16:30Новини

Відбулася сесія районної ради

В залі засідань районної ради 10 листопада 2017 року відбулася 17 сесія Сновської районної ради 7 скликання. Вела засідання голова районної ради Ніна Кухаренко. В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Валерій Радібеда, перший заступник міського голови Іван Орда, керівник апарату районної державної адміністрації

09 Листопада 2017 18:04Актуально

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

Міжнародний інвестиційний бізнес-форум

09 Листопада 2017 17:00Новини

БАГАТОДІТНІ СІМ’Ї СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛИ НЕТЕЛЕЙ

Відповідно до обласної та районної Програм передачі нетелі багатодітним сім'ям, які проживають в сільській місцевості Чернігівської області на 2016-2020 роки у Сновському районі поточного року було організовано конкурс серед багатодітних сімей, які виховують 5 і більше дітей до 18 років.

Переможцями конкурсу стали дві багатодітні сім’ї:

- Ващенко Віктора Григоровича та Олени Михайлівни, які виховують п’ятеро неповнолітніх дітей і проживають в с. Чепелів;

- Гордійко Василя Миколайовича та Оксани Сергіївни, які виховують п’ятеро неповнолітніх дітей і проживають в с. Нові Боровичі.

Договір про закупівлю нетелей укладено з ТОВ «Мена - Авангард»

09 Листопада 2017 14:30Вітання

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

З 2014 року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013 року № 717/2013, цей День став відзначатися 9 листопада.

Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку

09 Листопада 2017 08:39

День української писемності та мови

День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада.

Встановлене воно було 9 листопада 1997 року Указом Президента № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства».

Це свято є одним з найцінніших надбань, яке створене і збережене нашими предками. Нетлінним скарбом століть називають національну мову і літературу — скарбом, що передається від покоління до покоління, об'єднує минуле й прийдешнє. Мова — це душа нації.

В її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися весь наш український народ.

Наш народ – єдиний. Його мова – це велика основа

07 Листопада 2017 16:19Подія

Засідання районної комісії з питань надання земельних ділянок у користування та у власність

7 листопада за участю голови районної державної адміністрації - Радібеди Валерія Васильовича, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації - Дятел Надії Олексіївни відбулося засідання районної комісії з питань надання земельних ділянок у користування та у власність. На засіданні було розглянуто п’ять питань, з них:

- про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок у натурі відповідно до сертифікатів на право на земельні частки (паї) з наступною передачею у власність – восьми громадянам;

- про надання погодження на проведення поліпшення стану земельних ділянок приватному сільськогосподарському підприємству

07 Листопада 2017 16:01Новини

У селі Займище Сновського району працювала громадська приймальня за участю державного нотаріуса

7 листопада 2017 року відповідно до Графіку роботи виїзних громадських приймалень за участю приватних та державних нотаріусів

07 Листопада 2017 15:57Актуально

В області створена телефонна "гаряча" лінія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

<<<1 - 11 з 2657>>>