<<<1 - 11 з 3085>>>


17 Серпня 2018 15:24Новини

Відвідали могилу Героя

У родині Костюченко з села Займище, Сновського району мало б бути свято…У їхнього сина, чоловіка був би 41-ий день народження. Проте, замість хорошого настрою і привітань, мама – Марія Петрівна, зі сльозами на очах і квітами в руках поспішає до свого сина на могилу.

Сьогодні, 17 серпня, аби вшанувати подвиг свого земляка і ще раз подякувати матері за Героя, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда та голова міської ради Олександр Медведьов, спільно з в.о. старости села Займище Андрієм Ларченко та головою районної ради Ніною Кухаренко зустрілися з родиною та поклали квіти до могили земляка Юрія Костюченка, що загинув 4 жовтня 2014 року захищаючи Донецький аеропорт, під час проведення антитерористичної операції загиблого земляка.

Лунали спогади про цю чудову людину, яка у молодому віці відійшла у потойбічний світ.

Керівники висловили слова підтримки родині та запросили Марію Петрівну взяти участь у обласному заході «Єдина родина Чернігівщини», який проводиться на підтримку сімей військовослужбовців, які загинули під час проведення операції на сході України.

17 Серпня 2018 09:30Новини

Засідання міжвідомчої районної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

На виконання Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, Міністерством соціальної політики України 16 серпня 2018 року здійснено моніторинговий візит до Чернігівської області.

У рамках візиту моніторингової групи відбулося засідання за круглим столом в режимі відеокопференц-зв'язку з питань запобігання і протидії домашньому насильству, жорстокому поводженню з дітьми та оперативне реагування на факти скоєння насильства.

Так, було розглянуто можливості співпраці між усіма суб’єктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насиллю.

16 Серпня 2018 17:01Оголошення

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ПО ЗДЕШЕВЛЕННЮ КРЕДИТІВ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ

Продовжується робота обласної конкурсної комісії з визначення переліку підприємств – позичальників агропромислового комплексу для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету.

За довідками звертатися в Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів за адресою: проспект Миру, буд. 14,   м. Чернігів, каб. 420, тел.67-79-26.

Додатково повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №254 у 2018 році  часткова компенсація відсоткової ставки за залученими у національній

16 Серпня 2018 16:09Статистика

Доходи населення області

у 2017 році

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, середньомісячні сукупні ресурси (доходи) домогосподарств Чернігівщини у 2017р., порівняно з 2016р., зросли більш ніж на третину та становили 7748 грн. У середньому еквівалентні доходи одного жителя області склали 4057 грн.

Переважна більшість (80%) доходів середньостатистичної сім’ї області – це грошові надходження, основною складовою яких залишаються оплата праці – 44% та пенсії – 18%. У домогосподарствах України ці показники склали 52% та 17% відповідно.

Частка соціальних допомог (включаючи готівкові і безготівкові пільги та субсидії) склала 12% бюджету домогосподарств. Значною залишалася частка  допомоги

16 Серпня 2018 12:53Анонс

Фестиваль бізнесу у Чернігові 2 вересня

Бізнес-фест «Разом до успіху» пролунає у Чернігові 2 вересня. Фестиваль, приурочений до Дня підприємця, має допомогти учасникам у розвитку бізнесу, просуванні власної справи та взаємній комунікації. Понад те — подарувати нові враження та емоції.

Організовують захід Чернігівська облдержадміністрація, міська рада та громадська організація «Сяйво Сіверщини».

15 Серпня 2018 08:57Новини

Громадська приймальня

14 серпня в приміщенні Сновської районної державної адміністрації відбулась Громадська приймальня під головуванням начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Чернігівській області Тетяни Андрєєвої, за участі головного інспектора будівельного нагляду  Андрія Сухомлина, заступника голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, першого заступника голови міської ради Івана Орди та завідувача сектору містобудування та архітектури Сновської райдержадміністрації Михайла Шило.

Були обговорені актуальні питання здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду за діяльністю уповноважених органів містобудування та архітектури.

В зв’язку з тим що 20 квітня 2018 року набув чинності Закон № 2363-VIII «Про внесення зміни до пункту 9 розділу V «Прикінцеві положення» Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт».

Цим законом вносяться зміни до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», які відновлюють термін прийняття в експлуатацію об’єктів

14 Серпня 2018 08:43Новини

Щотижнева нарада щодо розв'язання актуальних питань соціально-економічного життя району

13 серпня відбулася оперативна нарада при голові райдержадміністрації, за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, голови районної ради Ніни Кухаренко, начальників управління, відділів та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Розпочалася щотижнева нарада зі звіту про проведену роботу за минулий тиждень та обговорення планів на поточний робочий тиждень.

Валерій Радібеда повідомив, що 15 серпня відбудеться нарада з питань перебігу оздоровчої кампанії в області на базі дитячого позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Мрія» (Бахмацький район, с. Курінь) та надав доручення підготувати довідку про проведення

13 Серпня 2018 16:18Новини

Жити краще в охайних селах і місті

Сьогодні, 13 серпня відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації за участі голови райдержадміністрації Валерія Радібеди та його заступника Володимира Карпенка.

Найбільше хвилюють і вкотре обговорювалися на засіданні питання благоустрою в районі. Свідомі жителів Сновщини хочуть жити в чистих і охайних селах та місті. Тому на зібрання запросили інспектора з благоустрою міської ради Сергія Вороб`я, який вислухав зауваження і пропозиції членів громадської ради та відповів на запитання. А їх було багато. Чому навіть на центральних вулицях  міста повно покинутих будинків, біля яких не косяться бур’яни і валяться паркани, а їхніх власників не штрафують?

Що робить міська рада на виконання закону про роздільний збір

13 Серпня 2018 12:30Новини

Відбулося чергове засідання виконкому

10 серпня, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда взяв участь у засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

На розгляд були винесені питання: щодо внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сновської ОТГ на 2018-2020 роки; щодо заборони ввезення на територію міста та району твердих побутових відходів з інших районів України; визначення місця для тимчасового розміщення дитячих атракціонів та торгівлі під час проведення святкових заходів з нагоди Дня незалежності України та інше.

Загалом на розгляд членів виконкому було винесено 11 питань, всі рішення були прийняті майже одноголосно.

Читати більше:Засідання виконавчого комітету

13 Серпня 2018 09:48Новини

Виїзд мобільного консультативного пункту

10 серпня 2018 року відбувся виїзд мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області за участю заступника начальника управління – начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації В’ячеслава Черниша та начальника Сновського бюро правової допомоги Ірини Литвиненко.

Під час заходу присутні мали змогу ознайомитися з механізмом захисту прав землевласників та землекористувачів, функціями та повноваженнями комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації прав.

Одночасно до відома присутніх було донесено інформацію про Всеукраїнський національний правопросвітнецький проект «Я маю право!» запроваджений Міністерством юстиції України спільно з системою Безоплатної правової допомоги.

Окремо було розглянуто новації другого пакету законодавчих ініціатив #ЧужихДітейНеБуває.

10 Серпня 2018 16:51Новини

Нагороди до свята

Щороку у другу неділю серпня українські ветеринари, а також всі, хто причетний до цієї сфери, відзначають своє професійне свято.

Напередодні професійного свята працівники ветеринарної медицини Сновщини зібралися для відзначення урочистої події.

Привітати колектив працівників ветеринарної медицини району завітали голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда та голова міської ради Олександр Медведьов.

У вітальному слові керівники зазначили, що ветеринарна медицина сьогодні - одна з важливих складових у забезпеченні

<<<1 - 11 з 3085>>>