<<<1 - 11 з 2898>>>


19 Квітня 2018 17:10Новини

«За честь, за славу, за народ!»

Сьогодні,19 квітня відбулись урочисті проводи юнаків до лав Збройних Сил України під гаслом «За честь, за славу, за народ». Цієї весни від Сновщини на строкову військову службу призвано 12 новобранців. Призовна кампанія має чимало нововведень. Зокрема, змінився призовний вік, якщо раніше до війська призивали хлопців від 18 до 25 років, то зараз строкову військову службу проходитимуть юнаки від 20 до 27 років.

Присутні в залі, хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять всіх тих, хто віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої Батьківщини.

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернувся голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда.

«У присязі, яку приймають воїни Збройних Сил України є слова, що переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському

19 Квітня 2018 16:36Новини

Засідання комісії з питань надання земельних ділянок у користування та у власність

19 квітня за участю голови районної державної адміністрації Валерія Радібеди, заступника голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Надії Дятел відбулося засідання районної комісії з питань надання земельних ділянок у користування та у власність. На засіданні були розглянуті питання про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (не витребуваних паїв) в натурі (на місцевості).

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

18 Квітня 2018 16:28Енергоефективність

Відкрито фінансування програми «теплих кредитів»!

Відсьогодні усі охочі зробити свій дім енергоефективним та заощаджувати на комунальних послугах можуть скористатися Урядовою програмою «теплих кредитів» в уповноважених банках (Ощадбанк, Укргазбанк, ПриватБанк) та отримати відшкодування у розмірі:

  • 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % для субсидіантів),
  • 35 % – для утеплення індивідуального житла,
  • від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади.

На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

«Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла. Тож, звертайтеся до мера міста чи очільника області та дізнавайтеся про додаткову підтримку. Інформація про місцеві програми також є на сайті Агентства:

18 Квітня 2018 16:12Новий проект

Проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні

Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW) розпочинає проект підтримки внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад в Україні.

До проекту запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей та Криму, що проживають в Чернігівській області віком від 18 до 60 років. В рамках проекту заплановано дводенні тренінгові навчання за обраною темою із зазначених двох («Самозайнятість» та «Мікропідприємництво»). Після завершення тренінгів відбудуться

18 Квітня 2018 14:09Новини

І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», з метою підвищення професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, укріплення її авторитету в Сновській районній державній адміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» в номінаціях: «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».

У конкурсі можуть брати участь державні службовці апарату районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, що належать до категорії посад «Б і В» та мають відповідний стаж державної служби, а саме:

- для номінації «Кращий керівник» – загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік;

- для номінації «Кращий спеціаліст» – загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Перемогу у І турі конкурсу здобули начальник відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій управління соціального захисту населення

17 Квітня 2018 15:03Грантова Програма

Про грантову Програму від Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив на 2018-2019 рік.

Канадський Фонд підтримки місцевих ініціатив (КФМІ) підтримує малі, але високоефективні проекти, що відповідають напрямкам міжнародної допомоги Уряду Канади. Програма спрямована на підтримку ініціатив, розроблених переважно місцевими партнерами. Проекти відбираються та затверджуються Посольством Канади в Україні.

За допомогою КФМІ, Посольство Канади в Україні має змогу фінансувати проекти, націлені на наступні тематичні пріоритети:

1. Гендерна рівність та розширення прав і можливостей жінок і дівчат;

2. Інклюзивне врядування, повага до різноманітності, демократії, відстоювання прав людини і верховенства права;

3. Підтримка стабільності і безпеки, спрямована на запобігання конфліктам та зміцнення миру;

4. Стимулювання

17 Квітня 2018 14:33Благодійна акція

Про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця»

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» дванадцять років постіль проводить акції, метою яких є збір коштів для хворих дітей, на які закуповується медичне обладнання та безкоштовно передається для користування в дитячі обласні лікарні України.

Благодійний фонд веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в нашій країні. Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки одним із методів реалізації цієї мети.

Основні цілі фонду полягають у розвитку волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів, приверненню уваги та поверненню довіри

17 Квітня 2018 08:00Привітання

Шановні працівники пожежної охорони Сновського району, щиро вітаю вас з професійним святом!

Утверджуючи добро і милосердя, ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на вас завдання.

Рятувати життя і майно людей від вогню – справа, яка вимагає відповідальності, постійної бойової готовності, здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості.

Переконаний, що й надалі ви збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.

Прийміть слова вдячності за вашу нелегку працю, за готовність прийти на допомогу, героїзм і відвагу!

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, наснаги та успіхів у щоденній праці задля підвищення безпеки громадян нашого району.

Голова районної

16 Квітня 2018 17:00Актуально

Реформування «Укрпошти» на Чернігівщині – у полі уваги уряду

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у відповідь на звернення голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча під час селекторної наради з областями про впровадження реформи децентралізації та реалізації пріоритетних проектів у 2018 році.

Реформування «Укрпошти» на Чернігівщині

16 Квітня 2018 16:05Підсумки роботи Уряду

Підсумки двох років роботи Уряду Володимира Гройсмана. Інфографіка

Кабінет Міністрів України оприлюднив підсумки двох років роботи під керівництвом Володимира Гройсмана, зокрема у сфері соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури, енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.

Підсумки двох років роботи Уряду

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю

Секретаріату Кабінету Міністрів України

16 Квітня 2018 14:20Охорона праці

Безпека весняно-польових робіт

За статистикою виробничого травматизму агропромисловий комплекс України належить до галузей економіки як один із найбільш травмонебезпечних (за кількістю загиблих поступається лише вугільній галузі).

Основними причинами нещасних випадків в агропромисловому комплексі є послаблення контролю з боку служб охорони праці за дотриманням безпечних правил роботи, невиконання працівниками інструкцій з охорони праці, не використання працівниками засобів індивідуального захисту, формальний підхід до проведення навчання та інструктажів з охорони праці, низька виробнича і трудова дисципліна, послаблення вимогливості з боку керівників господарств до відповідальних за стан охорони праці.

Розпочинаються весняно-польові роботи, які вимагають проведення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення здорових та безпечних умов праці робітників.

Вимоги безпеки й охорони праці, яких необхідно дотримуватись під час виконання робіт у сільському господарстві, передбачені правилами охорони праці в сільськогосподарському виробництві.

Тому для недопущення випадків травмування працівників керівникам, спеціалістам всіх служб необхідно негайно здійснити певні організаційні профілактичні заходи:

- провести навчання працівників на роботах підвищеної небезпеки та перевірку їх знань (особливо тих, хто перебував на біржі);

- провести інструктажі з охорони праці та пожежної безпеки з усіма працівниками, які братимуть участь

<<<1 - 11 з 2898>>>