back

04 липня 2014

Павло Мірошниченко: «Наш обов’язок – забезпечити повний соціальний захист сімей мобілізованих та своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам бюджетної сфери»

На цьому наголосив голова райдержадміністрації під час наради з працівниками апарату, управлінь, відділів райдержадміністрації щодо розв’язання соціально-економічних проблем району.

Одним із основних питань, які обговорювались, були підтримка осіб, які переселились з тимчасово окупованих Луганської та Донецької областей, Криму на територію району та допомоги військовослужбовцям, які несуть службу в зоні АТО та їх сім’ям. Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що кожна родина, годувальник якої виконує військовий обов’язок на Сході країни, особисто взята під особистий контроль і не залишається поза увагою.

У разі потреби буде надаватися допомога родинам щодо вирішення питань соціального захисту (кредитних зобов’язань, допомоги по господарству у заготівлі дров, сіна, випасу худоби тощо). Відвідавши родину з Тур’ї, перш за все Павло Мірошниченко подякував батькам правоохоронця за відвагу та відданість державі. Наразі в рамках проведення антитерористичної операції на сході України у Луганській області несе службу батальйон спеціального призначення МВС «Чернігів». У його складі перебувають 7 мешканців Щорського району. Колективи підприємств, установ, організацій, громадські організації, підприємці підтримали громадську ініціативу у зборі коштів для закупівлі спорядження нашим бійцям. Були придбані комплекти камуфльованих дощовиків, касок та інші речі. Далі детальніше голова райдержадміністрації зупинився на питаннях, які обговорювалися на нараді голови облдержадміністрації Володимира Івашка з головами райдержадміністрацій та міськими головами 26 червня.

За його словами одними з головних питань, які озвучив Володимир Івашко, були питання щодо розрахунків за спожиті енергоносії та забезпечення теплопостачання в умовах припинення експорту в Україну природного газу з Російської Федерації. Посилаючись на слова очільника області, голова райдержадміністрації наголошував, що керівники підприємств та організацій усіх рівнів несуть персональну відповідальність за несвоєчасне здійснення розрахунків за спожитий природний газ.

Голова облдержадміністрації доручив керівникам районів активізувати роботу щодо підвищення рівня розрахунків за спожиті енергоносії, взяти під особистий контроль споживання природного газу у межах доведених лімітів та вжити заходів щодо переведення котелень на альтернативні види палива. Повідомив очільник району, що планується до початку навчального року котельні в Щорській районній гімназії, ЗОШ с. Петрівка, Тур’я перевести на альтернативні види палива.

На нараді також йшла мова про необхідність вирішення питання забезпечення своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери. Володимир Івашко закликав голів райдержадміністрації та міських рад працювати над наповненням місцевих бюджетів, здійснити пошук додаткових джерел надходжень, дотримуватись жорсткого режиму економії бюджетних коштів, а також посилити фінансово-бюджетну дисципліну у 2014 році. За словами голови райдержадміністрації планується закриття Хотуницької ЗОШ І-ІІ ст. та реорганізація декількох медичних закладів.

Детально було обговорено першочергові проекти, які потребують негайного впровадження. За підтримки заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Сергія Журмана планується до 1 вересня завершити будівництво дитячого садка в с. Кучинівка. По мірі надходження коштів виконуються роботи. Планується із залученням громадськості з 14 липня розпочати реконструкцію трибун стадіону «Колос». Міськрада організує роботи щодо вивозу грунту для підсипки доріг. В п.р. році розпочато проектні роботи по ремонту покрівель Тихоновицької та Щорської ЗОШ №1, будівництву теплих туалетів в Великощимельському НВК.

На закінчення Павло Мірошниченко попередив працівників райдержадміністрації про дотримання виконавської дисципліни.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації