back

11 липня 2014

Громада Чернігівщини допомагає українським військовим

Жителі Чернігівської області не стоять осторонь армійських проблем і активно продовжують підтримувати українських військових, які в рамках АТО визволяють Донбас від терористів.

Чергову партію продуктів, засобів гігієни, військової амуніції та матеріально-технічної допомоги, зібраних громадою, відправили до зони проведення антитерористичної операції. Збирали речі для вояків в обласному військовому комісаріаті.

Крім цього військовослужбовцям військових частин Чернігівщини, які виконують завдання з посилення охорони Державного кордону, щотижнево передають всеукраїнські, обласні та районні газети.

«Ми звернулися до керівництва області, редакторів газет, обласної організації Національної спілки журналістів України, і вони пішли нам назустріч. Тепер регулярно наші військовослужбовці отримують друковані засоби масової інформації. Адже, крім військових газет та журналів, вони також мають отримувати інформацію про події в державі та рідній Чернігівщині з цивільних видань», – зазначив Чернігівський обласний військовий комісар полковник Костянтин Нікулін.

ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ