back

11 липня 2014

Соціальний захист сімей мобілізованих та переселенців в Щорському районі

Мобілізовані до Збройних Сил України жителі району продовжують виконувати свої обов’язки по захисту територіальної цілісності нашої держави.

Згідно доручення голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка «Про соціальний захист сімей, мобілізованих до лав Збройних сил України» особисто головою райдержадміністрацією кожну родину, годувальник якої виконує військовий обов’язок на Сході країни взято під особистий контроль і не залишається поза увагою.

Очільник району у тісній співпраці з управлінням соціального захисту населення, територіальним центром, головами сільських рад, відвідують родини, що залишилися без надійної опори.

За результатами відвідування 76 родин з’ясовано, що питань, які стосуються всіх видів соціальних виплат та допомог, не виникає. Більшість проблем стосуються повернення мобілізованих додому, та допомоги у вирішення питань побутового характеру (допомоги по господарству у заготівлі дров, сіна, випасу худоби тощо). Всі ці питання знаходяться на постійному контролі у голови райдержадміністраці. Робота в цьому напрямку триває.

Розпорядженням голови райдержадміністрації в районі розроблений план заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до Щорського району та створений районний штаб з питань пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України. Відповідальний за виконання розпорядження голови райдержадміністрації начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Ольга Василівна Запорожець.

Звертатися за телефоном: (04654) 2-19-61

До відома: на територію Щорського району прибуло 6 сімей, із Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей. Їм надається допомога в розселенні, отриманні соціальних виплат та пенсій, отриманні матеріальної допомоги на лікування.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації