back

15 липня 2014

Засідання районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до Щорського району

14 липня голова райдержадміністрації Павло Мірошниченко провів засідання районного штабу, на якому обговорювали додаткові заходи соціального забезпечення громадян України, що переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до Щорського району.

Павло Мірошниченко ознайомив присутніх з планом заходів щодо переселенців та дав доручення відповідним службам щодо надання допомоги в працевлаштуванні, відновлення всіх соціальних виплат, забезпечити ведення реєстру громадян, сприяння у продовженні навчання, надання необхідної медичної допомоги, створення належних умов для їх тимчасового проживання.

Заступник начальника управління соціального захисту населення Валерій Радибеда доповів, що станом на 14 липня до управління звернулися 23 особи, яким було надано допомогу у забезпеченні житлом, переведенні пенсії, наданні матеріальної допомоги, внесення до єдиної інформаційної бази, призначенні допомоги при народженні дитини.

Директор районного центру зайнятості населення Раїса Аникієнко озвучила інформацію щодо 6 осіб, переселенців з Донецької області, які звернулися до районного центру зайнятості. З них 2 особам було поновлено статус безробітних та поновлено виплату допомоги по безробіттю, 4 особам надано консультаційні послуги.

По завершенню обговорення відповідним службам доручено провести роботу, залучивши сільські ради, щодо збору інформації про наявність по територіальним громадам району незаселених будинків, а також підприємств, які можуть забезпечити біженців працевлаштуванням. Крім того наголошено на необхідності постійно проводити моніторинг ситуації з прибуттям до району переселенців та доводити до відома керівництва цю інформацію.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації