back

22 липня 2014

Зустріч колективу РВ УМВС України з очільниками району

В районному відділі УМВС України в Чернігівській області відбулась зустріч колективу з головами райдержадміністрації Павлом Мірошниченко, районної ради Іваном Ордою та керівником апарату Олесею Гориченко.

Очільники району привітали, висловили подяку та вручили грамоти працівникам відділу, які брали участь в проведенні антитерористичної операції на сході України.

Голова райдержадміністрації Павло Мірошниченко наголосив на тому, що основним завданням сьогодення є забезпечення територіальної оборони району, збереження громадянського миру, допомога військовим та прикордонникам, а також забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до Щорського району.

Також голова райдержадміністрації побажав присутнім міцного здоров’я, Божого благословення у їх нелегкій, але надзвичайно важливій для всіх людей праці. Наостанок зазначив: «Сьогодні в кожному домі віддають данину шани й поваги тим, хто в лиху годину мужньо захищає українську землю».

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації