back

25 липня 2014

«Наш обов’язок – забезпечити повний соціальний захист сімей мобілізованих та максимально комфортні умови для переселенців зі Сходу України»

На цьому наголосив голова райдержадміністрації 24 липня під час засідання районного штабу з питань пов»язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО до Щорського району.

Очільник району ознайомив присутніх зі списком військовослужбовців, які несуть службу в зоні АТО та персонально доручив керівникам надавати необхідну допомогу їх сім’ям, довів до відома, що підтримує зв’язок з кожним військовослужбовцем.

А також голова РДА проінформував, що 23 липня спільно з директором Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександром Савченко відвідав родину військовослужбовця з села Гірськ. Вирішення питань виявлених під час зустрічі взято під особистий контроль голови райдержадміністрації.

Очільники не оминули своєї увагою військовослужбовців, які несуть службу на прикордонній заставі с.Гірськ. Олександр Савченко пообіцяв надати продовольчу допомогу прикордонникам.

Наступним питанням на засіданні районного штабу було соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО до Щорського району.

Павло Мірошниченко дав доручення керівникам, установ та організацій про необхідність вести облік житла для тимчасового розміщення переселенців зі східних областей України.

Під час обговорення на засіданні Районного штабу, Ольга Запорожець наголосила на необхідності щопонеділка інформувати управління соціального захисту населення про проведену роботу.

До відома, на сайті Щорської райдержадміністрації створена нова рубрика «Соціальне забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО».

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації