back

28 липня 2014

Нарада - семінар в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

Відповідно до плану заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 09.07.2014р, № 184 «Про додаткові заходи соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до Щорського району», створено реєстр зазначених категорій громадян, яким надаються інформаційно-консультаційні послуги з питань їхнього соціального забезпечення та захисту, житлово-побутових питань.

25липня в управлінні соціального захисту відбулася нарада – семінар за участю секретарів сільських рад району та соціальних робітників територіального центру,на якій обговорювалися питання, пов’язані із соціальним захистом та соціальною підтримкою переселенців.

Забезпечується інформування « вимушених переселенців» також через районну газету, інформаційні листи, які розміщені в кожній сільраді, на вокзалах , філіях банківських установ, міських дошках об’яв , через « гарячу лінію» управлінь соціального захисту, пенсійного фонду, центру зайнятості. Здійснюються регулярні виїзди мобільного офісу Центру зайнятості на авто та залізничний вокзали з метою надання допомоги людям, які прибувають з місць вимушеного переселення.

Продовжується робота по створенню бази даних об’єктів району, які можуть бути використані при забезпеченні житлом людей , які прибувають в район.

Начальник управління СЗН О.В.Запорожець