back

09 вересня 2014

Запрошуємо небайдужих мешканців району долучитися до акції.

З метою вирішення проблемних питань, пов’язаних із забезпеченням побутових потреб осіб, які вимушено переселяються до району зі східних областей, у районі створюється пункт збору та видачі одягу, засобів гігієни, інших речей та продуктів харчування для громадян зазначеної категорії.

Товарами першої необхідності є одяг та взуття осінньо-зимового асортименту (переважно для жінок та дітей), товари домашнього вжитку (посуд, постільна білизна), а також продукти харчування тривалого зберігання (крупи, консервація, тощо).

Кожен бажаючий може здати зазначені речі до Пункту, який діятиме за адресою: м. Щорс, вул. Лермонтова, 16 (приміщення колишнього будинку школяра). Контактний телефон: 2-12-77.

Прийом та видачу допомоги здійснюватимуть працівники територіального центру соціального обслуговування райдержадміністрації в понеділок, четвер, п’ятницю з 8.30 до 13.00 год.

Також, гостро стоїть питання забезпечення житлом осіб-переселенців з Луганської та Донецької областей. Бажаючі здати тимчасово придатне для проживання житло (або окрему його частину), можуть звернутися за тел. 2-13-52 (відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації).

Районний штаб