Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

04 лютого 2015

Нарада-співбесіда з керівниками сільськогосподарських підприємств по підсумках роботи агропромислового комплексу району за січень 2015 року

2 лютого в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації була проведена нарада-співбесіда з керівниками сільськогосподарських підприємств по підсумках роботи агропромислового комплексу району за січень 2015 року.

Сільгосппідприємствами району закуплено під урожай поточного року 690 тонн діючої речовини мінеральних добрив, що становить 33,5 кг діючої речовини в розрахунку на 1 га посівної площі. Всього під урожай 2015 року планується внести 121 кг/га діючої речовини. Закуплено 3 тонни елітного та 120 тонн І репродукції насіння люпину, 90 тонн І репродукції вівсу та 28 тонн кукурудзи.

За січень 2015 року агроформуваннями району вироблено 801 тис. грн. валової продукції тваринництва. Надоєно 84 т молока, вирощено 11 т м’яса худоби та птиці, вироблено 1001 тис. шт. яєць. Найбільше вирощено м’яса худоби в СВК „Райдуга”, питома вага якого в районному обсязі вирощеного м’яса становить 68%.

Найбільший виробник молока - ПСП "Яна Плюс", питома вага якого в обсягах виробництва молока становить 45%.

Зараз в сільгосппідприємствах району проводяться роботи по підготовці техніки до весняно-польових робіт, на даний час відремонтовано 94% наявної техніки.

Начальник управління агропромислового розвитку Щорської райдержадміністрації Н.О.Дятел