Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

10 квітня 2015

Понад 6,1 тис. посилених сертифікатів отримали платники Чернігівщини у 2015 році

Розвиток електронних сервісів та співпраця з платниками, розширення кола користувачів сервісів є одним з важливих напрямків діяльності органів фіскальної служби Чернігівщини. Як повідомив начальник відділу реєстрації користувачів при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області Олександр Кулик, у 2015 році клієнтами Центру сертифікації ключів стали 2411 платників області (655 – юридичних осіб та 1756 фізичних осіб), яким безкоштовно надано послуги електронного цифрового підпису та сформовано 6,1 тис. посилених сертифікатів. Отже, така динаміка свідчить про ефективність електронних сервісів та зростання кількості бажаючих оцінити переваги подання звітності в електронному вигляді, адже така можливість зберігає час та гроші.

Послуги електронного цифрового підпису надаються безкоштовно органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам. Сфера використання безкоштовних електронних ключів постійно розширюється.

Нагадуємо, що у зв’язку з набранням чинності нової редакції Регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – Регламент), діє оновлений порядок отримання послуг електронного цифрового підпису. Так, при заповненні реєстраційних документів заявнику необхідно зазначати свої контактні дані, зокрема контактний номер телефону та діючу електронну адресу, які дозволяють зв’язатися з ним (п.5.1 Регламенту).

Крім того, для запобігання доступу сторонніх осіб до ключової інформації довірена особа разом з комплектом реєстраційних документів має надати конверти з розрахунку один конверт для одного носія особистого ключа підписувача.

Для економії власного часу до початку реєстрації та отримання послуг електронного цифрового підпису слід обов’язково ознайомитись з умовами нової форми Договору про надання послуг електронного цифрового підпису та Регламентом на інформаційному ресурсі за адресою www.acskidd.gov.ua