Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

14 травня 2015

Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови Щорської районної державної адміністрації «Про центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації»

На виконання Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Закону України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014р № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг», Щорська районна державна адміністрація відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Щорської районної державної адміністрації «Про центр надання адміністративних послуг районної державної адміністрації».

Проект розпорядження розроблено з метою впорядкування та поліпшення надання адміністративних послуг та затвердження переліку адміністративних послуг, що будуть надаватись через сектор (центр) надання адміністративних послуг Щорської райдержадміністрації з врахуванням адміністративних послуг територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Проект розпорядження «Про центр надання адміністративних послуг Щорської районної державної адміністрації» та аналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови Щорської районної державної адміністрації оприлюднено на веб-сторінці Щорської районної державної адміністрації: http://www. schorsadm.cg.gov.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення даного проекту розпорядження голови райдержадміністрації та аналізу регуляторного впливу до вказаного проекту розпорядження.

Пропозиції та зауваження приймаються в усній та письмові формі сектором (центром) надання адміністративних послуг райдержадміністрації за адресою: 15200, Чернігівська область, м. Щорс, вул. К. Маркса, 9 та за телефоном (04654) 2-75-53.

Письмові зауваження та пропозиції надсилайте на адресу:

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва: e-mail: inform@dkrp.gov.ua та

Щорська районна державна адміністрація e-mail: schorsadm_post@cg.gov.ua