back

22 травня 2015

«Герої не вмирають! Вони захищають нас з небес!»

Саме такими словами голова райдержадміністрації Павло Мірошниченко завершив свій виступ 22 травня під час урочистого відкриття меморіальної дошки на будівлі Щорської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 на честь загиблого в зоні проведення АТО на сході України Юрія Костюченка.

В урочистій церемонії взяли участь голова районної ради Іван Орда, заступники голів районної державної адміністрації та районної ради, інші представники районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, в т.ч. тих, які здійснюють свою діяльність спрямовану на допомогу військовослужбовцям, які проходять службу в зоні проведення АТО на сході України та особам, які тимчасово переміщуються на територію району з АРК та Сходу України, трудовий колектив та учні школи, громадськість міста.

Звертаючись до присутніх, Павло Мірошниченко зазначив, що ця подія відбувається у часи, коли на українській землі проливається кров, коли тисячі наших бійців захищають територіальну цілісність, незалежність та державний суверенітет Української держави.

- Склалося так, що Юрію як і багатьом українцям довелось заплатити високу ціну – віддати своє життя за захист та спокій в ріднім краю. Його смерть не залишилась непоміченою. Указом Президента України від 15 травня 2015 року № 270/2015 «Про відзначення державними нагородами України», за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі молодшого сержанта Костюченко Юрія Миколайовича нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)… – наголосив голова райдержадміністрації.

Під час урочистостей почесне право підняття державного прапора України було надано представнику Щорського військового комісаріату Олегу Сидорову та матері загиблого воїна Марії Костюченко.

Весь захід був просякнутий тематикою відданості та патріотизму Україні. Учні школи декламували вірші та співали пісні на патріотичну тему, танцювали. Значну увагу було приділено саме материнським почуттям, які сприяли формуванню особистості нашого земляка, який віддав своє життя за захист та спокій в ріднім краю.

Сектор інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації