Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

17 липня 2015

Відбулась нарада щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»

16 липня голова районної державної адміністрації Павло Мірошниченко провів нараду щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» за участю першого заступника голови РДА Валерія Радібеди та начальників структурних підрозділів райдержадміністрації .

Даний Закон набув чинності 21 травня 2015 року Закон вимагає особливої уваги та реагування. Тому потрібно організувати роботу щодо його виконання — вжиття заходів із перейменування населених пунктів, вулиць, демонтажу пам’ятників тощо - зазначив очільник району.

Начальник відділу культури і туризму РДА Наталія Добненко зупинилася на переліку населених пунктів, що мають бути переіменовані, а також демонтажу пам’яток. Багато виникло суперечностей щодо інформації про історію походження топонімічних назв.

У підсумку Павло Леонідович зосередив увагу на потребі узагальнити перелік населених пунктів, вулиць, площ, інших об’єктів , що мають бути перейменовані, обов’язковим проведенням громадського обговорення їх перейменування.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації