Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

04 серпня 2015

Засідання Президії районної ради ветеранів

На минулому тижні в управління соціального захисту населення райдержадміністрації відбулося засідання Президії районної ради ветеранів. У роботі крім голів первинних ветеранських організацій взяли участь і голови районної адміністрації та районної ради Павло Мірошниченко, Іван Орда.

На засіданні розглянули наступні питання: про проведення семінару – навчання з новообраними головами первинних організацій ветеранів та завдань , які стоять перед ветеранськими організаціями в 2015 – 2016 роках, особливості і вимоги статуту ОВУ і керівних документів обласної Організації ветеранів; навчання з надання долікарської допомоги при надзвичайних ситуаціях.

Голова РДА Павло Мірошниченко проінформував присутніх про основні події суспільно – політичного життя та тенденції соціально – економічного розвитку району.

Ознайомив членів Президії ради про основні заходи, які заплановані на передсвяткові та святкові дні до Дня незалежності України.

До голови РДА у ветеранів виникло багато запитань у зв’язку з реалізацією положень Законів України про декомунізацію та заборону комуністичної символіки (перейменування міста та вулиць у Щорському районі, переоформлення документації) , реформування місцевого самоврядування та децентралізацію влади, подальшої роботи лінійної лікарні у м. Щорс та інші.

На всі запитання були надані головою адміністрації вичерпані відповіді, наголошено на безумовному виконанні названих законів.

В обговоренні взяв участь голова районної ради Іван Орда.

З нагоди 75 - річчя та за постійну співпрацю з громадськими організаціями Лахнову Анатолію очільники району та голова районної ради ветеранів вручили подяку та квіти.

На завершення голова райдержадміністрації наголосив на тому, що всі зауваження та пропозиції будуть враховані, районна влада сприятиме у вирішенні проблем ветеранів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації