Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

21 серпня 2015

Засідання громадської ради при райдержадміністрації

14 серпня за участю голови райдержадміністрації Павла Мірошниченко та заступника голови Володимира Карпенка відбулось чергове засідання громадської ради при Щорській районній державній адміністрації.

Відкрив та вів засідання голова громадської ради Володимир Смоляк. Він запропонував до розгляду попередньо узгоджений із представниками громадської ради порядок денний засідання, який одноголосно було затверджено.

Окрім членів громадської ради до участі в засіданні були запрошені начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Наталія Добненко та начальник КП «Щорський ЖЕД» Ганна Кошова.

Розглядаючи перше питання порядку денного щодо норм санітарного стану міста та дотримання вимог Правил благоустрою, голова громадської ради поінформував присутніх про зміст відповіді надісланої від райдержадміністрації на звернення членів громадської ради, яке було ухвалене на минулому засіданні.

Окрім членів громадської ради, до участі в обговоренні даного питання долучились голова райдержадміністрації Павло Мірошниченко та начальник КП «Щорський ЖЕД» Ганна Кошова.

Кожен мав змогу висловити своє бачення та пропозиції щодо поліпшення санітарного стану вулиць міста.

По завершенню розгляду членами громадської ради було прийняте рішення про звернення до відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації з пропозицією поліпшення проведення виховної роботи серед учнівської молоді району; посилити взаємоспівпрацю органів місцевого самоврядування та правоохоронців в забезпеченні правопорядку на вулицях міста, в т.ч. проводити роз’яснювальну роботу серед осіб, які займаються підприємницькою діяльністю в районі стосовно дотримання Правил благоустрою в межах прилеглої території.

Другим питанням, яке розглядалось на засіданні було відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України. Доповідачем з даного питання виступила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Наталія Добненко, яка поінформувала присутніх про план районних заходів.

Окрім того, Наталія Михайлівна виступила перед присутніми і з третього питання порядку денного щодо застосування норм Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». В своєму виступі Наталія Добненко наголосила на необхідності проведення громадського обговорення, а також поінформувала щодо об’єктів, які підпадають під заборону, а також щодо об’єктів, на які не поширюються норми відповідного законодавства.

Підсумки засідання підвів голова громадської ради при Щорській райдержадміністрації Володимир Смоляк.