Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

04 вересня 2015

Пленарне засідання двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання

4 вересня голова райдержадміністрація Павло Мірошниченко взяв участь в пленарному засіданні двадцять дев’ятої сесії районної ради шостого скликання.

На сесію були запрошені перший заступник та заступник голови райдержадміністрації Валерій Радібеда та Володимир Карпенко, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних підприємств, установ та організацій (за списком), відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії голова районної ради Іван Орда від імені депутатського корпусу привітав заступника голови районної ради Віталія Запорожця з ювілеєм, побажав йому щастя, здоров’я, плідної праці та вручив Спільну Почесну Грамоту Обласної державної адміністрації та Обласної ради.

Перші три питання стосувались районного бюджету та змін до нього. Потім депутати заслухали інформацію «Про хід виконання районної цільової соціальної Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2015 року».

Депутати прийняли рішення про звільнення від оплати вимушених переселенців Луганської та Донецької областей відділенням організації, надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Щорської райдержадміністрації та про прийняття цілісного майнового комплексу – державний заклад «Лінійна лікарня станції Щорс Південно-Західної залізниці» до спільної власності територіальних громад міста та сіл Щорського району»

Також депутати розглянули цілий блок питань, що стосувався комунальної власності.

Голова районної ради зачитав ряд відповідей на звернення, які надійшли в міжсесійний період стосовно перегляду рішень про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення, щодо індексації зарплат і пенсій в умовах значного підвищення індексу споживчих цін та різкого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та стосовно внесених змін до деяких Законів України щодо соціального захисту окремих категорій населення.

Бурхливу реакцію депутатів і присутніх викликало обговорення звернення депутатів Щорської районної ради щодо виключення міста Щорс Чернігівської області з переліку населених пунктів України на перейменування.

Голова райдержадміністрації Павло Мірошниченко, який виступив з даного питання зауважив, що представники деяких політичних сил в районі використовують ситуацію з перейменування на власну користь з метою здобуття більшої кількості прихильників та отримання більшого відсотка голосів на найближчих місцевих виборах.

Однак, ніхто з присутніх не заперечив проти рішення прийнятого депутатами районної ради щодо виключення міста зі списку населених пунктів на перейменування.

Всього депутатами районної ради на пленарному засіданні було розглянуто 25 питань та 2 депутатські запити, які надійшли в ході сесії.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації