back

«З усією відповідальністю підійти до питання погашення в найкоротший термін заборгованості з виплати заробітної плати, не допускати подібної ситуації в подальшому», - на цьому наголосив В.Кауфман перед керівниками підприємств, які заборгували своїм працівникам

28 вересня 2011

27 вересня на базі виконкому Биринської сільської ради відбулося виїзне розширене засідання Колегії райдержадміністрації. Члени комісії на чолі з головою райдержадміністрації В.Кауфмана ознайомилися з роботою ТОВ «Відродження», лісництва «Задеснянське», закладів освіти, культури, охорони здоров"я, розташовані на території Биринської сільської ради. ДЕТАЛЬНІШЕ>>>


На розгляд членів Колегії були винесені питання:

1. Про результати вивчення досвіду роботи виконкому Биринської сільської ради з реалізації делегованих повноважень органів виконавчої влади, визначених Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”.

2. Про хід виконання доручення Президента України від 29.06.10 №1-1/1378, протокольного рішення за підсумками наради у Прем’єр-міністра України щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати.


Підбиваючи підсумки розгляду першого питання, голова райдержадміністрації В.Кауфман зосередив увагу Биринського сільського голови Н.Гущі на необхідності більш ефективної роботи з наповнення бюджету сільської ради, використання земель державної власності, благоустрою населених пунктів, закликав сільський актив, депутатський корпус активно залучатись до вирішення питань місцевого значення.


«З усією відповідальністю підійти до питання погашення в найкоротший термін заборгованості з виплати заробітної плати, не допускати подібної ситуації в подальшому», - на цьому наголосив В.Кауфман перед керівниками підприємств, які заборгували своїм працівникам.