26 лютого 2016Спеціалісти Щорського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді постійно проводять у навчальних закладах району та міста профілактичні заходи щодо попередження соціально небезпечних хвороб.

Надається консультативна, психолого-педагогічна, інформаційна допомога дітям та молоді з питань профілактики соціально небезпечних хвороб, Підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, утвердження здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров'я.

При центрі працюють спеціалізовані формування «Мобільний консультаційний пункт» та «Служба соціальної підтримки сім'ї», в рамках яких спеціалістами центру, фахівцями із соціальної роботи , волонтерами, із числа студентів, педагогів та лікарів в І півріччі 2013 року було проведено профілактичних заходів:

• з проблеми ВІЛ/СНІДу, соціально-небезпечних хвороб - 29 заходів, 482 учасника;

• профілактики наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління -29, охолено – 566 учасників .

Також було проведено районну акцію «Життя без туберкульозу!», під час якої роздано 146 листівок, та розміщено 1 статтю в газеті «Промінь».

З метою толерантного мставлення до ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД до Всесвітнього дня померлих від СНІДу було проведено 2 відеолекторіїї, 2 лекції, 3 бесіди, під час яких було охоплено -108 чоловік серед учнівської молоді. 1 спеціаліст Центру прийняв участь у тренінгу «Позитивна профілактика», який проводився Чернігівським обласним відділенням Всеукраїнської благодійної організації « Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» та отримав відповідний сертифікат.

Безпосередньо до ЩРЦСССДМ за І півріччя 2013 року звернулося 7 осіб, яких торкнулася проблеми ВІЛ-іфекції, їм надано 56 індивідуальних соціальних послуг. Іншим клієнтам центру індивідуальних послуг з питань ВІЛ/СНІДу за звітний період надано – 43.