Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

09 березня 2016

«Вся гордість і велич світу від жінки»

Саме під такою назвою святковим подарунком для активних діячок районної спілки жінок України та керівників партнерських організацій центральної бібліотеки стала зустріч у бібліокафе.

Вона розпочалася ліричним вітанням голови спілки Олени Компанець та чудової пісні про матір у виконанні Оксани Бондаревської. Слова подяки кожній з присутніх сказала начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, охарактеризувавши їх внесок у покращення іміджу краю.

Про свою творчу креативну діяльність по створенню театру моди говорила Євгенія Гордюк, про розвиток сільської громади – Валентина Карась, яка була в Італії і на власні очі бачила, які там умови проживання людей, про неповторність жінки, родинні цінності – Ольга Зарецька, чудовий букет ліричних віршів подарувала жінкам місцева поетеса Раїса Федченко.

Ведучі, провідні бібліотекарі Світлана Вітинник та Наталія Коваленко, поетичними рядками надавали зустрічі святковості, теплоти, щирості. Її окрасою стала відеопрезентація, що супроводжувала захід.

Присутні мали мозливість ознайомитись із книжково-ілюстративною виставкою-подарунком від міцевої майстрині Ольги Довбиш «Канзаші – квіти, що не в`януть».

Відділ культури і туризму райдержадміністрації