back

18 березня 2016

Спортивні ігри школярів Чернігівської області

17 березня в Чернігові відбулись змагання VI спортивних ігор школярів Чернігівської області з вільної боротьби. Вдало виступила збірна нашого району, яка була представлена вихованцями ДЮСШ «Колос».

В окремих вагових категоріях нашім борці вибороли перші місця, а саме: Мелащенко Д. (42 кг.) та Ковтун Д. (85 кг.). Коржавін Р. (42 кг.), Коробко О. (46 кг.) Бердник А (58 кг.) завоювали другі місця, а Козик А (50 кг.), Авраменко О. (69 кг.) та Степаненко Б. (76 кг.) стали третіми призерами. Єфіменко А. та Лебедєв А. теж принесли залікові очки для своєї команди. Наша команда спромоглася випередити своїх основних конкурентів Мену, Чернігів та Ніжин – і посісти перше загальнокомандне місце.