back

10 травня 2016

Привітали ветерана Івана Мартиновича Ігнатенка

У ці травневі дні, напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні представники Громадської ради при райдержадміністрації привітали ветерана Івана Мартиновича Ігнатенка з Старої Рудні. Вони відвідали його в центральній райлікарні. В терапевтичне відділення чоловіка привіз підправити здоров’я його син, що мешкає нині в Києві.

93-річний ветеран уже п’ятнадцятий рік живе сам, дружина померла. Він має напрочуд світлу пам'ять, розповів, як з 1943 року пройшов фронтовими дорогами до самого Берліна і повернувся назад. Служив весь час у розвідці. Згадує, як пішки після 9 Травня 1945 року діставалися Бреста і як потім у кожному місті і селищі до самої домівки їх, солдатів-переможців, радо піснями зустрічали земляки.

Лариса Мартиненко, Станіслав Сенченко і Сергій Виблов вручили Івану Мартиновичу квіти, вітальну листівку від обласного керівництва та набір продуктів. Побажали ветерану довгих років життя у радості і здоров’ї і домовились про наступну зустріч через рік, але вже його рідному селі вдома, а не в лікарні.