Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

26 травня 2016

День відкритих дверей. Свято для ветеранів

Минулої п’ятниці приймали гостей дві найактивніші громадські організації району – ветеранів України та Товариство Червоного Хреста, які входять до складу Громадської ради при РДА.

Віднині вони оселилися у просторих кабінетах у Сновську по вул. Миру,53, які надав їм в оренду районний відділ освіти. У новому приміщенні, де тепер можуть збиратися ветерани, достатньо місця для спілкування, розміщенні стенди і фотоальбоми про діяльність організацій. Тут же діє кімната Товариства Червоного Хреста (керівник Віктор Кравець) з надання першої допомоги, соціальної підтримки та реабілітації, в якій працює масажист.

Громадське об’єднання ветеранів району налічує 7967 осіб. Очолює її нині невтомна Людмила Кравець. Завдяки її організаторським здібностям, які відзначили не тільки самі ветерани, а й керівництво району, спілка активно веде свою роботу. На День відкритих дверей сюди прийшли з привітаннями учні зі школи №2.

Голови РДА та райради – Валерій Радібеда та Павло Мірошниченко дякували ветеранській організації за співпрацю (надання допомоги людям похилого віку, учасникам АТО, переселенцям, патріотичне виховання молоді тощо) і подарували подарунки з нагоди новосілля і бажали її членам найголовнішого - здоров’я і довголіття. Вони запевнили, що завжди радо підтримуватимуть її діяльність. Міський голова Олександр Медведьов запросив ветеранів взяти активну участь у громадських слуханнях щодо децентралізації: «Адже ваші відповідальність і досвід для нас важливі». Перед ветеранами і запрошеними виступили заступник голови РДА Володимир Карпенко, секретар міськради Наталія Самойлова, начальники відділу освіти та культури й туризму - Тетяна Булденко і Наталія Добненко, представники Пенсійного фонду та військкомату - Наталія Васько й Андрій Ісаченко, голова Громадської ради Лариса Мартиненко, сімейний лікар Анатолій Королецький, голови первинних організації району та інші.

На заході Сергію Бурдюгу, члену президії організації, учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС вручили дві Грамоти – від обласної ради та обласної ветеранської організації. Медалями «Ветеран праці» нагородили тих, хто має трудовий стаж понад 35 років: Людмилу Кравець, Світлану Покрову, Віктора Кравця, Геннадія Павленка, Володимира Атаманюка, Ніну Моцар, Василя Осадчого, Світлану Ступак, Раїсу Коленіченко та Анатолія Лахнова. Всім присутнім побажали рівнятись на нагороджених і досягти не менших успіхів.

Віктор Кравець розповів про роботу ТЧХ, провів оглядову екскурсію новими кабінетами. Людмила Кравець подякувала всім, хто сприяє у роботі ветеранської організації, і зазначила, що запорука успіху – це тісний взаємозв'язок з органами влади і відповідними службами району, а також небайдужість до спільної справи всіх членів.