Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

19 серпня 2016

Відбулося чергове засідання Громадської ради

18 серпня відбулось чергове засідання Громадської ради при Щорській районній державній адміністрації.

Відкрила та вела засідання голова Громадської ради Лариса Мартиненко, яка запропонувала до розгляду попередньо узгоджений із представниками Громадської ради порядок денний засідання, до якого включено 7 питань.

Окрім членів Громадської ради до участі в засіданні були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, такі як: начальник відділу культури та туризму Наталія Добненко, начальник відділу освіти Тетяна Булденко, завідувач сектора інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Наталія Смоляк, заступник начальника управління соціального захисту населення Олена Луц та заступник начальника відділу «Сновське бюро правової допомоги» Ірина Литвиненко.

Під час наради присутні обговорили питання щодо розвитку системи освіти району, соціального захисту учасників АТО, започаткування роботи відділу «Сновське бюро правової допомоги», відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.

Серед питань, що розглядались на засіданні голова Громадської ради також нагадала присутнім про припинення повноважень в 2017 році нинішнього складу Громадської ради та необхідності внесення змін до назв організацій та установчих документів відповідно до вимог закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

За результатами розгляду та обговорення членами Громадської ради було прийняте рішення щодо визначення наступної дати засідання, прийняття до відома інформації наданої доповідачами, а також підготувати та направити до депутатів міської ради звернення щодо питання благоустрою території на місці недобудованого ФОКу біля районної гімназії.

Підсумки засідання підвела голова Громадської ради при Щорській райдержадміністрації Лариса Мартиненко.Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.