Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

29 серпня 2016

Патріотичний квест

Складовою святкування 25-ої річниці Незалежності України у нашому місті стала гра-квест, підготовлена центральною бібліотекою. Об 11-й годині, як і було заявлено (навіть дощ не став перепоною), розпочався квест «Знайди Декларацію – врятуй Незалежність». У цьому інтелектуально-спортивному змаганні взяли участь старшокласники міста.

На початку гри бібліотекарі-координатори Світлана Вітинник та Тетяна Козимір зробили подорож в історію становлення незалежності України «Держава наша є і вічно буде». Учасники, розділившись на дві команди «Патріоти» і «Козаки», послідовно виконували підготовлені завдання на п’яти зупинках 2-х маршрутів, які проклали бібліотекарі вулицями міста. У процесі гри квестери вирішували логічні завдання, відповідали на запитання історичних вікторин, здійснювали пошук на місцевості, знаходили оригінальні рішення.

Першою розгадала квест команда «Патріоти», знайшла «Декларацію» і отримала солодкий приз, який задовільнив всіх учасників гри.Відділ культури та туризму райдержадміністрації