back

02 вересня 2016

Допомога вимушеним переселенцям

Представництво Данської Ради у справах біженців в Україні за підтримки Відділу надання допомоги при надзвичайних ситуаціях Агенства США з міжнародного розвитку (OFDA/USAID) здійснюють у 15 областях нашої держави масштабний проект з надання безоплатної правової допомоги та захисту вимушеним переселенцям та іншим громадянам, постраждалим від конфлікту на Сході України.

В рамках проекту, вимушеним переселенцям з тимчасово окупованих територій та зони бойових дій, надається всебічна безоплатна юридична та консультаційна підтримка, адвокатська допомога, в тому числі в національних і міжнародних судових інстанціях, з правових питань щодо їх статусу, отримання соціальних гарантій та пільг, працевлаштування, переоформлення прав власності та документів, компенсацій за пошкоджене або втрачене внаслідок бойових дій майно, тощо.

Партнером проекту в Чернігівській області є громадська організація «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини».

Для отримання безоплатної правової допомоги та іншої інформації щодо свого статусу вимушені переселенці, які перебувають на території Чернігівської області, можуть звертатися до Чернігівського громадського комітету захисту прав людини за адресою:

вул. Горького, 57/1,

м. Чернігів, 14000,

телефон «гарячої лінії» (0462) 612-532,

e-mail: protection.ua@gmail.com.