Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

21 вересня 2016

Майбутнє єдиної Сновської громади.

20 вересня за ініціативи міської ради в районному будинку культури відбулось громадське обговорення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальної громади із центром в м. Сновськ.

Серед учасників зібрання були присутні голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова райради Павло Мірошниченко, депутати, керівники та працівники підприємств, установ, організацій району, представники районних засобів масової інформації та громадськість міста.

На початку зібрання присутніми було обрано Президію, лічильну комісію, головуючого та секретаря зборів. За результатами голосування до складу Президії зборів увійшов голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, голова і секретар міської ради Олександр Медведьов та Наталдія Самойлова.

Під час обговорення питання створення єдиної територіальної громади перед присутніми виступив міський голова Олександр Медведьов, який довів до відома присутніх план спільних організаційних заходів щодо об’єднання, а також ознайомив з проектом рішення даних зборів. За результатами обговорення більшістю голосів присутніх було прийнято рішення щодо схвалення відповідного проекту.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації