Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

02 лютого 2017

Сила народу – в єдності!

У ХХ ст. українці тричі намагалися вибороти незалежність. Одна з таких спроб – це незабутня подія, яка 98 років тому - 22 січня 1919 року відбулася на Софіївській площі – проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР.

До Дня Соборності України у ЦБ функціонує виставка-хроніка «Соборність України: наближення до історичної правди». Матеріали представлені на виставці розкривають історичні факти, що передували Акту Злуки.

урок історичної правди «Соборність – це єдність наших земель» були запрошені старшокласники районної гімназії. В ході уроку учні прослухали історичну довідку наукового співробітника Донченко Ю.В., переглянули слайд-презентацію «На шляху до свободи та незалежності». Бібліотекарі розповіли про ті вікопомні історичні події далекого 1919, що заклали підґрунтя для відродження незалежної, соборної, демократичної України та зробили акцент, що територіальна цілісність , скріплена кров`ю мільйонів, навіки залишатиметься непорушною. Лише в єдності сила народу.Директор Сновської ЦБС Мокросноп Н.П.