Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

09 лютого 2017

Відбулося підсумкове засідання Громадської ради

3 лютого за участю заступника голови райдержадміністрації Володимира Карпенка відбулось підсумкове засідання Громадської ради при Щорській районній державній адміністрації.

Відкрила та вела засідання голова Громадської ради Лариса Мартиненко, яка прозвітувала перед присутніми про результати діяльності Громадської ради за період 2015-2016 років.

Найбільш жвавим в обговоренні було питанням реформування медицини в Україні. Головний лікар районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Всеволод Тарасюк, який був запрошений взяти участь в засіданні, поінформував присутніх про районні показники медичної галузі району, надав роз’яснення щодо створення медичних округів, роботи сімейних лікарів, забезпечення ліками відповідних категорій населення, а також про основні тенденції розвитку медицини Сновщини. Окрім того, Всеволод Васильович відповів на низку запитань, що виникали у присутніх.

Під час засідання також було розглянуто питання щодо інформування членів Громадської ради про хід встановлення причин пожежі в районній гімназії, за результатами звернення Громадської ради до керівника районного сектору У ДСНС та районного відділення поліції.

Підсумки засідання підвела голова Громадської ради при Щорській райдержадміністрації Лариса Мартиненко, подякувавши всім за співпрацю, небайдужість та активну участь в житті району.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації