Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

24 лютого 2017

Порядок прийому заяв щодо реєстрації місця проживання новонароджених дітей

Під час проведення державної реєстрації народження дитини, документи про реєстрацію місця проживання дитини можна подати через відділи державної реєстрації актів цивільного стану або працівників, що проводять державну реєстрацію народження дітей при пологових відділеннях місцевих медичних закладів, під час проведення державної реєстрації народження дитини.

Реєстрація місця проживання дитини проводиться за місцем проживання її батьків чи одного з батьків або ж законних представників. У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами, місце проживання дитини реєструється за місцем проживання одного з батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків.

Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини до відділів ДРАЦС подаються наступні документи:

- заява про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини

- паспорти батьків;

- свідоцтво про народження дитини;

- квитанція про сплату адміністративного збору (реквізити рахунків можна отримати у відділі державної реєстрації актів цивільного стану);

- копію витягу про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України (у разі подання документів для реєстрації місця проживання дітей одинокими матерями).

У разі якщо місце проживання малолітньої дитини реєструється у будинку індивідуальної житлової забудови, проставляння штампу реєстрації місця проживання у будинковій книзі може бути здійснено органом реєстрації одночасно із видачею довідки про реєстрацію місця проживання під час її отримання в органі реєстрації, або шляхом звернення до органу реєстрації після отримання довідки про реєстрацію місця проживання у відділі ДРАЦС.

Слід зазначити, що протягом січня місяця 2017 року даною послугою скористались тричі.

Начальник Сновського р/в ДРАЦС ГТУЮ у Чернігівській області Ю.В.Реута