Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

12 травня 2017

За право жити завдячує народ

До Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги у Другій світовій війні у дитячій бібліотеці пройшла година пам’яті, на якій були присутні учні 2-Б класу районної гімназії (керівник Семак О.О.). Діти, за допомогою бібліотекаря Голубцової Г.К., зробили екскурс в історію тих далеких трагічних днів. Їм була презентована книга фотокореспондента партизанського з’єднання О.Ф. Федорова, яке базувалося в єлінських лісах, Якова Давидзона «Орлята партизанских лесов». Вона розповідає про участь дітей у партизанському русі, який розгорнувся у нашому краї під час нацистської окупації.

Бібліографічний огляд літератури на тему «Ми все це в серці збережемо, пора забути не настала» спонукав дітей до взяття літератури для прочитання.

В читальному залі представлена книжково-предметна виставка «Це потрібно живим», де діти можуть ознайомитися з літературою і фотодокументами на тему війни.

На абонементі для молодших школярів оформлено книжково-ілюстративну виставку «Славимо День перемоги» і для учнів 1-го класу ЗОШ №2 (вчитель Крапивна Л.М.) проведено хвилинки-вшанування «Колись давно була війна».

Директор Сновської ЦБС Мокросноп Н.П.