Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

09 листопада 2017

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

З 2014 року, відповідно до Указу Президента України від 30 грудня 2013 року № 717/2013, цей День став відзначатися 9 листопада.

Всеукраїнський день працівників культури було засновано з метою відзначити вагомий вклад творчих особистостей у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність.

Саме завдяки відданим своїй справі митцям українська культура змогла зберегти свою самобутність, незважаючи на потужні натиски багатьох агресорів, і зайняти гідне місце серед світових культур. Українська культура консолідує на розвиток держави, розкриває нашу сутність та учить нас бути українцями, де б ми не були. Без традиції — нема культури, а без культури —нема нації.

З нагоди професійного свята голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко та міський голова Олександр Медведьов вручили заслужені нагороди та побажали працівникам культури міцного здоров'я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів під мирним небом незалежної України.