Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

10 листопада 2017

Нарада в обласній державній адміністрації

2 листопада 2017 року в облдержадміністрації відбулась нарада під головуванням голови обласної державної адміністрації Куліча В.П. за участю народного депутата Кодоли О.М., представників Мінрегіону та Державної архітектурно-будівельної інспекції України, де розглядались питання щодо чинних норм в містобудівному законодавстві України та реалізації в районах ефективних механізмів для інвестиційної привабливості в будівельній галузі.

Також розглядалось питання щодо дії наказу Міністерства розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №79 від 24 квітня 2015 року, та подовження терміну його дії до 2019 року. Це дасть можливість здачі в експлуатацію будівель, які були збудовані без повідомлень в управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області.

На нараду запрошувались та були присутні голова Сновської райдержадміністрації В.В.Радібеда, перший заступник голови Сновської міської ради І.Г.Орда, завідуючий сектором містобудування та архітектури райдержадміністрації М.І.Шило.

Cектор містобудування та архітектури райдержадміністрації