Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

13 листопада 2017

Нарада щодо розв'язання актуальних питань соціально-економічного життя району

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Радібеди в понеділок, 13 листопада 2017 року, відбулася щотижнева нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Олесі Гориченко та голови районної ради Ніни Кухаренко, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено завдання на наступний.

На нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, сільського та житлово-комунального господарств, а також фінансування. Зокрема, йшлося про процес, що триває у зв’язку з ліквідацією відділів освіти, культури та туризму районної державної адміністрації. Також щодо виконаних заходів у рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Наприкінці наради, голова райдержадміністрації акцентував увагу присутніх на тому, що перед кожним стоять конкретні завдання, які потрібно виконувати якісно та в оптимальні терміни. Результатом такої роботи за його словами мають стати конкретні кроки щодо покращення життя пересічних громадян.

По завершенню наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів.

Сектор організаційної роботи апарату районної державної адміністрації