Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

05 грудня 2017

Урочистості, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України

Сьогодні, 05 грудня в районі відбулися урочистості, присвячені Міжнародному дню волонтера та Дню Збройних Сил України.

З вітальними словами до учасників зібрання звернулися голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда, голова районної ради Ніна Кухаренко, військовий комісар Сновського райвійськкомату Ігор Батюк, секретар міської ради Наталія Самойлова, голова районної ветеранської організації Людмила Кравець та голова волонтерського центру при районній організації ветеранів Василь Осадчий.

Голова районної державної адміністрації, звертаючись до присутніх у залі, зазначив, що це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Також Валерій Радібеда подякував волонтерам, усім, хто самовіддано допомагає українським бійцям та зауважив, що жителі Сновського району не залишаються осторонь проблем нашої держави: це прості люди, учні, працівники та пенсіонери. Кожен мешканець району вніс часточку себе, своєї душі і праці у спільну мету - допомогу нашим бійцям.

З нагоди свята очільник району з найкращого боку відмітив роботу Сновського районного військкомату та повідомив, що його колектив постійно виконує планові завдання, визначені для району щодо призову на строкову військову службу (виконання весняного призову склало 118 відсотків, осіннього -138).

За захист суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях Відзнаки Президента України були вручені:

майору ХОМЧУКУ МИХАЙЛУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;

прапорщику КОЛЕСНІКОВУ ГЕННАДІЮ МИКОЛАЙОВИЧУ;

молодшому сержанту БУЛДЕНКУ ВЯЧЕСЛАВУ ІВАНОВИЧУ;

молодшому сержанту ЛАПИЦЬКОМУ ОЛЕКСІЮ ВАЛЕНТИНОВИЧУ;

старшому солдату УШАТОМУУ ОЛЕКСАНДРУ СТАНІСЛАВОВИЧУ

солдату ШУТЬКУ ІВАНУ ІГОРОВИЧУ.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною грамотою Чернігівської обласної ради нагороджено

військового комісара, підполковника БАТЮКА ІГОРЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА.

За особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, зразкове виконання службових обов’язків оголошена Подяка голови Сновської районної державної адміністрації:

МАКСИМЕНКО МАРІЇ ІЛЛІВНІ;

ІСАЧЕНКУ АНДРІЮ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ;

БОБРОВУ АНАТОЛІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;

ЗАБАРОВСЬКОМУ МИХАЙЛУ ОЛЕКСАНДРОВИЧУ.

За активну благодійну, громадську діяльність Почесною грамотою голови Сновської районної державної адміністрації нагороджена

КОНОНЕВИЧ ТЕТЯНА АНДРІЇВНА.

Учні молодших класів ЗОШ №2 подарували військовослужбовцям малюнки, вихованці станції юних техніків, власноруч зроблені, сувеніри-обереги.

Учасників урочистих заходів щирим словом і піснею тепло і сердечно привітали учасники художньої самодіяльності Будинку культури, учні ЗОШ № 2, викладачі та вихованці музичної школи ім.Н.Рахліна.