Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

27 грудня 2017

Проведення засідання Колегії райдержадміністрації

26 грудня 2017 року на порядок денний розширеного засідання Колегії райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Валерія Радібеди за участю працівників апарату райдержадміністрації, начальників відділів, секторів, структурних підрозділів райдержадміністрації було винесено питання «Про хід виконання заходів антикорупційної програми облдержадміністрації за підсумками 2017 року».

З доповіддю по даному питанню виступила завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації Галина Ананченко, яка наголосила, що протягом 2017 року райдержадміністрацією вживалися організаційні і практичні заходи із запобігання та протидії корупції і, як результат, повідомлень від правоохоронних і судових органів про притягнення державних службовців органів виконавчої влади району до відповідальності за скоєння корупційних правопорушень не надходило.

Про роботу дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ в районній державній адміністрації доповіла Олеся Гориченко – керівник апарату райдержадміністрації. Протягом 2017 року у райдержадміністрації відбулося 5 засідань дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ в райдержадміністрації стосовно розгляду вчиненого державним службовцем дисциплінарного проступку та сформована одна дисциплінарна справа.

За результатами розгляду питання порядку денного прийнято розпорядження голови райдержадміністрації та підписано витяг з протоколу засідання. У роботі засідання Колегії взяли участь Ніна Кухаренко – голова районної ради та Олександр Медведьов – Сновський міський голова.

Сектор організаційної роботи апарату райдержадміністрації