Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

28 грудня 2017

Свято для дітей

Традиційно, на передодні Нового Року, службою у справах дітей районної державної адміністрації було організовано захід для дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу.

Із новорічними святами голова райдержадміністрації Валерій Радібеда привітав діток із прийомних родин, адже на території Сновського району функціонує 9 прийомних сім’ї, в яких перебуває 11 дітей, позбавлених батьківського піклування та 4-особи з числа дітей-сиріт. В районі також створено будинок сімейного типу, в якому виховується 6 дітей зазначеної категорії.

Прийомних батьків, батьків – вихователів та діточок привітали також міський голова Олександр Медведьов та голова районної ради Ніна Кухаренко.

Очільники району та міста побажали всім здоров'я, радісного настрою і незабутніх святкових вражень.

Подяки батькам – вихователям та прийомним батькам за їх багаторічний труд на благо дітей вручила начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Тетяна Булденко.

Враховуючи те, що для кожної дитини є важливим переживання позитивних емоцій та відчуття того, що її люблять і цінують, а також те, що жодне свято для дітей не повинно проходити без приємних сюрпризів, - діткам було вручено подарункові набори солодощів.

Багато позитивних емоцій викликала у присутніх розважальна музична програма, яку подарувала прийомна сім’я Коротиш.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації