Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

09 березня 2018

Свято «Вогника»

Доброю традицією стало щорічне поздоровлення жінок - голів первинних ветеранських осередків району та членів ради ветеранів, яке організовує голова районної організації ветеранів Людмила Кравець. Переважна більшість із них нині – на заслуженому відпочинку, проте вони стали активними учасниками ветеранського руху і кожен рік приймають активну участь у житті організації.

На свято «Вогника» завітали голова райдержадміністрації Валерій Радібеда, міський голова Олександр Медведьов та голова районної ради Ніна Кухаренко.

З нагоди свята – 8 березня голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда привітав прекрасних жінок.

«Шановні жінки! Саме Ви є тими людьми, які мають за плечами великий життєвий досвід. Ви показуєте приклад молоді, підростаючому поколінню, як потрібно триматися та вірити в себе. Насправді на усіх нас рівняються наші діти. Тож, бажаю вам здоров’я, здоров’я і ще раз здоров’я, красиві наші жіночки, щастя, тепла, добра, родинного затишку, весняного настрою і нехай у вашому серці завжди живе віра, надія і любов», - сказав у вітальному слові голова райдержадміністрації.

Також до привітальних слів приєдналися міський голова, голова районної ради, голова районної ветеранської організації.

Найбільш активним жінкам волонтерського та ветеранського рухів були вручені Почесні грамоти районної державної адміністрації, міської та районної рад.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації