Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

09 березня 2018

Вшанували пам'ять

Тарас Григорович Шевченко – українець, рівних якому наша земля не мала. Доля Тараса і доля України невіддільні. Шевченко жив Україною, за неї страждав, для неї гартував свою волю, для її пробудження і визволення писав своє неопалиме пророче слово.

Березневі шевченківські дні для кожного українця переплітаються у вінок синівської любові до нашого духовного батька, котрий все життя поклав на вівтар служіння своєму народові, його захисту і возвеличенню.

У Сновську за участі голови районної державної адміністрації, заступника голови та керівника апарату райдержадміністрації, міського голови, секретаря міської ради, заступників голови міської ради, голови районної організації ради ветеранів, редактора газети «Промінь» відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку з нагоди 204 – річниці з Дня народження Великого Кобзаря.

Шануючи Кобзаря, присутні вклонилися йому до землі за його безсмертне слово, за леліяння рідної мови, за віру, за надію, що над Україною ще зійде світанкова щаслива зоря волі і добробуту.

Пам’ятаймо його заповіт: бути єдиною, дружньою родиною.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації