Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

11 квітня 2018

Нарада-семінар з питань архівної справи

11 квітня в залі засідань райдержадміністрації відбулась виїзна нарада-семінар Державного архіву Чернігівської області з питань архівної справи. Серед учасників засідання були присутні заступник директора Держархіву Чернігівської області Наталія Лобанова, начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Наталія Новик, а також представники установ, організацій району, відповідальні за діловодство та архівну справу.

Розпочав захід заступник голови райдержадміністрації Володимир Карпенко.

Під час наради було розглянуто та обговорено питання щодо Національного архівного фонду України як складової частини вітчизняної історико-культурної спадщини та інформаційних ресурсів суспільства, стану та перспектив розвитку архівної справи в районі, проведення експертизи цінності документів та їх внесення до НАФ, а також сучасні вимоги до складання та оформлення службових документів.

Про зміни в законодавстві щодо встановлення стандартів та вимог до оформлення документів, їх передання для державного зберігання присутніх поінформувала Наталія Лобанова. Окрім того, Наталія Михайлівна зазначила, що новостворений орган місцевого самоврядування – об’єднана територіальна громада Сновська міська рада є фондоутворювачем НАФ.

З питань проведення експертизи цінності документів та внесення їх до НАФ перед присутніми виступила Наталія Новик.

Начальник архівного відділу райдержадміністрації Ірина Колодюк поінформувала присутніх про показники розвитку архівної справи у Сновському районі. Вона зазначила, що на сьогодні в архівному відділі на зберіганні знаходиться 25014 справ за 1943 - 2017 роки.

Під час наради відбулося обговорення, виступаючі надали відповіді на питання.

Загалом, в умовах проведення децентралізації, оптимізації структури органів виконавчої влади та інших процесів реформування, проведення відповідних навчальних зустрічей є досить актуальними.

Архівний відділ районної державної адміністрації