Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

16 квітня 2018

Нарада щодо розв'язання актуальних питань соціально-економічного життя району

Сьогодні, 16 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Валерія Радібеди відбулася щотижнева нарада за участю заступника голови районної державної адміністрації Володимира Карпенка, керівника апарату Олесі Гориченко, голови районної ради Ніни Кухаренко та керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Під час наради керівники структурних підрозділів звітували про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень.

Надія Дятел, начальник відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації, проінформувала про початок сільськогосподарських робіт, а саме підживлення ґрунту та посів зернових.

Михайло Шило, начальник сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації, повідомив про надані доручення в.о. старост на встановлення пандусів.

Віктор Терехов, начальник відділу з питань державної реєстрації районної державної адміністрації, прозвітував, що протягом тижня було розглянуто близько 150 заяв.

Заступнику голови районної державної адміністрації, Володимиру Карпенку, було надано доручення вивчити питання стану підготовки Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба» до початку проведення літньої оздоровчої кампанії дітей шкільного віку у 2018 році.

Сектор організаційної роботи апарату районної державної адміністрації