Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

01 січня 1970

ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ «Патріоти Чернігівщини»!

В рамках виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016—2020 роки «Чернігівська громада», департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської обласної державної адміністрації забезпечує реалізацію проектів громадських організацій – переможців конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Одним з переможців конкурсу проектів громадських організацій на 2018 рік стала ГО «Чернігів Європейський» з програмою «Історичний квест «Патріоти Чернігівщини»», мета якої є поширення серед молоді нових знань про рідний край, сприяння виявам поваги до його історії, турботи про сучасне й майбутнє. Керівник програми — Герасименко Олена Володимирівна, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін ЧНТУ, член ГО «Чернігів Європейський».

Проведення відбіркового етапу (до 10 травня 2018 року) та історичного квесту «Патріоти Чернігівщини» 19 травня 2018 року у м. Чернігові.

УВАГА!

ІСТОРИЧНИЙ КВЕСТ «Патріоти Чернігівщини»!

  • Ви школярі 9-10 класу Чернігівської області?
  • Ви цікавитесь історією рідного краю?
  • Ви закохані в історію України?
  • Ви любите гратися, розгадувати цікавинки та загадки?
  • Ви любите отримувати нагороди та призи?

ТОДІ ВАМ ДО НАС!

ГО «Чернігів Європейський» за сприяння Чернігівської обласної державної адміністрації у рамках виконання Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016-2020 роки «Чернігівська громада» запрошує школярів 9-10 класів Чернігівської області взяти участь в історичному квесті «Патріоти Чернігівщини», який відбудеться 19 травня 2018 року у м. Чернігові.

УМОВИ:

1. У квесті беруть участь школярі 9-10 класів Чернігівської області, які мають об’єднатися в команди із власною назвою та девізом.

2. Команда має складається з 3-х школярів.

3. Для участі у першому відбірковому етапі історичного квесту «Патріоти Чернігівщини» потрібно підготувати есе на тему: «Земляк, яким пишається моя громада» і надіслати до 10 травня 2018 року на e-mail: shadiki@ukr.net.

Творчі роботи (до 3-х сторінок) мають бути присвячені відомим особистостям рідного краю (історичним, державним, політичним, військовим діячам), які своєю багатогранною діяльністю вплинули на розвиток і становлення української держави в різні часи її творення.

4. Найкращі творчі роботи (есе) будуть опубліковані у збірнику.

5. Команди-переможці першого відбіркового етапу будуть запрошені на історичний квест разом зі своїм вчителем-керівником до м. Чернігова.

На переможців чекають цінні призи та незабутні враження.

Проїзд, харчування – за рахунок організаторів Квесту.

За додатковою інформацією звертатися:

Ел.адреса: shadiki@ukr.net

Тел.: 050 443 06 84 — Олена Володимирівна Герасименко

Тел.: (046) 665-248 — кафедра соціального-гуманітарних дисциплін ЧНТУ.