Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

06 червня 2018

До Дня журналіста України

Сьогодні, у день журналіста України до редакції районної газети «Промінь» завітали представники районної державної адміністрації та міської ради, щоб привітати колектив газети з професійним святом.

Заступник голови районної державної адміністрації Володимир Карпенко у короткому виступі зазначив, що саме колектив газети «Промінь», своєю працею творить історію нашого краю. Подякував за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток інформаційної сфери в районі. З нагоди Дня журналіста України Володимир Миколайович нагородив Подяками голови обласної державної адміністрації завідуючу відділом редакції по зв’язках з громадськістю Олену Кириченко, головного бухгалтера Надію Бескараваєву, оператора комп’ютерного набору Віру Апецько.

Міський голова Олександр Медведьов подякував журналістам і трудівникам за якісне виконання обов’язків та повне, об’єктивне і своєчасне інформування жителів нашого району про усі події, що відбуваються на Сновській землі.

Керівники побажали всім журналістам Сновського району творчої наснаги, міцного здоров’я, вдячного читача, миру і добра та подальших творчих успіхів на такій непростій, але вкрай необхідній людям ниві.