Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

13 червня 2018

Багатодітних жінок Чернігівщини вітали в обласній державній адміністрації

12 червня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась урочиста зустріч керівництва області з матерями-героїням, яких відзначено на державному рівні.

До нагородження представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Зі словами вдячності та шани до присутніх звернулися в.о. голови обласної державної адміністрації Юлія Свириденко, голова обласної ради Ігор Вдовенко та начальник Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш.

Лунало чимало слів про те, що життєва дорога багатодітних матерів, які щоденно вкладають душу і сили у виховання підростаючого покоління, викликає повагу та захоплення.

Серед жінок області, яким цього року присвоєно почесне звання «Мати-героїня», були вшановані представниці і нашого Сновського краю.

Так, відповідно до Указу Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» від 11.05.2018 року № 121/2018 державною нагородою відзначено матерів, що народили п’ять дітей з м. Сновська - Юлію Рибалко та із с. Жовідь Сновського району Олену Шеремет.