Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

13 червня 2018

Монетизація за зекономлену житлову субсидію

Відповідно до п.18 Положення про порядок призначення житлових субсидій затвердженого Постановою № 848 від 21 жовтня 1995 року після закінчення опалювального сезону частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу та постачання та розподілу електричної енергії для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт електричної енергії на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року),повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

Для отримання коштів невикористаної житлової субсидії громадянам необхідно звернутися до 1 вересня 2018 року з відповідною заявою до управління соціального захисту населення Сновської райдержадмінвстрації. Управлінням вже розпочато прийом заяв для отримання коштів згідно списків, які надали надавачі комунальних послуг.

Виплата коштів невикористаної житлової субсидії буде в жовтні - листопаді 2018 року через особові рахунки в банківських установах або відділення поштового зв’язку ПАТ «Уркпошта».

За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення, або за тел. 2-13-65