Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

24 червня 2018

В навчальних закладах району відбулися випускні вечори

Перегортаючи шкільний календар, день за днем школярі з хвилюванням чекають цього дня. У ньому зустрічаються світло надії і біль розлуки, радість зустрічі з майбутнім та сум прощання. Адже, приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрямки. 23 червня Сновщина вітала випускників загальноосвітніх навчальних закладів району.

Випускники з радістю і хвилюванням отримували атестати зрілості, щиро дякували вчителям, батькам і обіцяли бути гідними громадянами своєї Батьківщини. У Сновському Будинку культури відбулися урочистості для випускників шкіл міста. У залі в цей день панувала атмосфера свята. Дівчата у вишуканих сукнях, хлопці в елегантних костюмах – усе це свідчило, що сьогоднішні школярі уже випускники.

Випускників Сновської гімназії прийшли привітати рідні, друзі, вчителі та керівництво району та міста. Після виконання гімну України розпочалася урочиста частина. Свято відкрив директор гімназії Олександр Щербина. Звертаючись до випускників із традиційним напутнім словом, від імені усього колективу навчального закладу привітав випускників із успішним завершенням навчання.

Голова районної державної адміністрації Валерій Радібеда звернувся до випускників зі словами:

- Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо, впевнено, пам’ятаючи, що ви є випускниками Сновської гімназії, адже вона з честю виконала свою високу місію – долучила вас до джерел культури і духовності, збагатила скарбами рідної мови та гуманістичними цінностями, прищепила пагони історичної пам’яті та гордості за велич нашої країни. Попереду — невідомість, загадкове майбутнє. Позаду — тихий берег дитинства, до якого ще не раз захочеться повернутися. Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу, візьміть із собою благословення батьків і вчителів – щирі напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

Щирі привітання випускникам, вчителям та батькам також пролунали від секретаря Сновської міської ради Наталії Самойлової.

Валерій Радібеда та Наталія Самойлова долучилися до урочистого вручення документів про освіту випускникам. Юнаки й дівчата, які отримали свідоцтва, були щасливими, їх переповнювали емоції.

В цей вечір для випускників звучали мудрі настанови та побажання віри у свої сили, відповідального ставлення до власної долі, здійснення бажань.

Завершилися урочистості чудовим святковим концертом.