Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

27 червня 2018

Урочистості до Дня Конституції України

28 червня, двадцять два роки тому, відбулася подія, яка стала виявом вищої волі українського народу, фундаментальним закріпленням його історичного вибору та прагнення жити в суверенній, соборній, демократичній, правовій державі. Прийняття Основного Закону стало логічним фіналом того довгого і тернистого шляху, по якому йшов наш народ, прагнучі до незалежності, самоутвердження української нації, до свого права на свободу.

Сьогодні у залі Сновського Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Дня Конституції України за участю керівництва районної державної адміністрації, міської ради, керівників установ, організацій, представників трудових колективів, громадських організацій, засобів масової інформації і небайдужих громадян та гостей міста.

Звертаючись до присутніх у залі, голова райдержадміністрації Валерій Радібеда наголосив: «Вже 22 роки наша держава і український народ живе за своєю Конституцією. Для історії — не так вже й багато. Але своїм корінням Основний український Закон значно старший. Його глибина - у мудрості предків, у пам’яті століть, в утвердженні української нації. А для кожного свідомого громадянина Конституція – головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. День Конституції—це свято утвердження наших прав і свобод, які гарантовані кожному громадянину України. Прийняття Конституції дало поштовх до розвитку всіх галузей законодавства та суспільного життя. Однак держава починається з кожного з нас, тож ми не лише повинні перейматися власними правами й свободами, але й чітко виконувати свої суспільні обов’язки».

До учасників урочистостей звернувся голова міської ради Олександр Медведьов: «Прийміть щирі привітання з нагоди Дня Конституції України!Бажаю вам миру та добробуту, упевненості у своїх правах та свободах. Нехай Основний Закон стане для всіх нас справжнім щитом!» – додав Олександр Олександрович та вручив Почесну грамоту міської ради Киянову Михайлу Васильовичу, з нагоди державного свята та за сумлінне виконання службових обов’язків. Працівники Сновської центральної бібліотеки організували книжкову тематичну виставку «Конституція – головний оберіг української держави». Святкову атмосферу заходу доповнили учасники художньої самодіяльності Будинку культури.