Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

01 липня 2018

День архітектури України

Всесвітній день архітектури заснований Міжнародним союзом архітекторів, який виник у 1946 році після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з руїн міста, відновлювати підприємства, відтворювати пам’ятники архітектури.

Свято День архітектури України відзначається щорічно 1 липня, у відповідності до Указу Президента України № 456/95 від 17.06.1995 року.

Шановні архітектори Сновщини!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!

Архітектура має велику мистецьку силу, її вплив ми відчуваємо на собі скрізь і завжди. Саме від працівників галузі залежить сучасний вигляд нашого району.

З цієї урочистої нагоди дозвольте побажати вам творчої наснаги, вдалих і сміливих проектів, а головне – щоб ваші праця і талант завжди були правильно та справедливо оцінені.

Ваша діяльність неможлива без гідної професійної підготовки, творчого натхнення та кропіткої щоденної праці. Я маю надію, що творчі доробки будуть радувати не одне покоління нащадків і підкреслюватимуть неповторну красу рідного краю.

Тож втілюйте свої найсміливіші фантазії, щоб наш район вирізнявся своїм особливим стилем.

Щиро зичу вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної енергії у творчих справах, плідної праці задля розбудови населених пунктів Сновщини!

Голова районної державної адміністрації

Валерій Радібеда