Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

06 липня 2018

Проведено засідання «круглого» столу

Сьогодні в районній державній адміністрації в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбувся «круглий» стіл на тему «Виконання рішень про стягнення аліментів. Захист законних прав та інтересів дитини».

Організатором зустрічі стало Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області на чолі з начальником Головного територіального управління юстиції Олегом Трейтяком та начальником Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Людмилою Кузьміною.

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Олеся Гориченко, головний спеціаліст-юрисконсульт апарату райдержадміністрації Анна Коваленко, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Світлана Лихошерст, представники районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В ході проведення засідання було обговорено нововведення щодо посилення відповідальності неплатників аліментів, можливі проблеми та шляхи їх вирішення під час реалізації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів».