Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://schorsadm.cg.gov.ua/old
back

06 серпня 2018

ОГОЛОШЕННЯ !

На виконання відповідних розпорядження та рішення Кабінету Міністрів України, в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» продовжується проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня правової обізнаності землевласників та землекористувачів, а також надання їм правової допомоги.

У зв’язку з викладеним Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області повідомляє про проведення в м. Сновськ Сновського району Чернігівської області мобільного консультативного пункту з питань захисту прав землевласників та землекористувачів.

Проведення виїзного заходу планується на 10 серпня 2018 року,    з 11.00 до 13.00 год. в приміщені Сновської міської ради  

 (вул. Незалежності, буд.19).

Виїзд мобільного консультативного пункту буде проведено за участю представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, місцевого бюро правової допомоги та Держгеокадастру.

В ході заходу заплановано проведення прийому громадян, представників підприємств агровиробників, надання індивідуальних консультацій з питань захисту прав у сфері орендних відносин та земельного законодавства.

До участі у вказаному заході запрошуємо всіх бажаючих представників аграрного бізнесу Сновського району.